Команді Надала оголосили війну Заставний, Цимбалюк та столична босота

Поділитися

Чому завершення каденції мера Тернополя Сергія Надала характеризують постійні скандали – не важко зрозуміти. На носі вибори і посісти керівну посаду у міській раді є чимало бажаючих. Інтернет-газета “Про все” з перших місяців роботи свободівської міської ради у 2010 році критикувала владу у питаннях житлово-комунального господарства, зокрема прибирання міста, виділення земельних ділянок, щодо будівельних скандалів, питання ринків і т.п. Це ще було задовго до Революції Гідності і у пік популярності “Свободи”, коли більшість тернополян ледь не молились на Олега Тягнибока.

Зате після Майдану-2 у файному місті раптово наплодилось громадських активістів, які почали “втирати” яка у нас погана влада, хоч нещодавно вийшли із закритих закладів із суворою дисципліною. Тупенькі псевдоактивісти нічого не могли зробити, оскільки громадськість їх не сприймала серйозно при першій же спробі відкрити рот. Бідний словниковий запас і “фєня” відразу демонстрували, що це представники криміналітету почали боротьбу з мером, з яким щось неподілили. Об’єктом розбрату нібито стала територія “блошиного ринку” колишнього депутата міськради Павловського…

Вся ця колотнеча й продовжувалась би, якби політики значно вищого польоту і значно більших вкрадених сум і об’єктів не завважили, що ці скандали для діючого мера не несуть негативних іміджевих втрат у рейтингу. Для простих тернополян відремонтовані бруківкою доріжки діють гіпнотично. Максимальна шкода від  піднятого гвалту виявилась у тому, що поняття “громадський активіст” і “кримінальний елемент” для тернополян стали тотожними. “Люстратори” і “антикорупціонери” протягом року масово поширювати матеріали розслідувань журналістів, видаючи це за якусь ефемерну громадську роботу. На будь-яку акцію ті чудаки прибігали, починали таляпати язиками, що беруть ситуацію під контроль, а їхня громадська організація вирішить проблему. Толку від цього було, як з козла молока. Пікетування мерії показали, що ті штурмовики нічим не відрізняються від тих осіб, які засіли у владних кабінетах. Знедолені люди, які ще спочатку приходили під мерію висловити свій протест щодо незаконних дій влади, порушення власних прав, зрозуміли, що їх просто використовує інше угрупування у власних цілях. Часи альтруїстів та мрійників-партіотів з РУХу, “Національного фронту” давно минули…

1839За пів року до жовтневих виборів у Тернополі склався “антинадалівський союз”. І якби там об’єдналися порядні люди, які мають на меті змінити ситуацію у місті, то це вартувало б сприймати їх серйозно. Наразі ж у союз “меча і орала” ввійшли скомпрометований по саме нікуди нардеп Роман Заставний, екс-губернатор Тернопільщини і міліцейський генерал Михайло Цимбалюк, криміналітет і люди з оточення ще одного міліцейського генерала Бедриківського, який двічі невдало балотувався в нардепи на півдні Тернопілля. Саме останній очолював УБОЗ і був заступником міністра МВС Юрія Луценка. Якраз колишні підлеглі Бедриківського приїжджали зі столиці до Тернополя затримувати Камінського за рішенням сумнозвісного Печерського суду. Саме через старі зв’язки Михайло Цимбалюк вирішує питання працевлаштування сина мером Тернополя або мінімум першим заступником. “Патріот” Заставний не проти покращити свій фінансовий стан за допомогою однопартіців Антона Геращенка та Арсена Авакова. Це якщо говорити спрощено. Хто у них планує зайняти крісло мера нині складно сказати, бо амбіції має кожен, але як ляже карта – невідомо.

Про порошенківця-губернатора Степана Барну ми навіть не згадуємо. Проте, що наш керівник області в приятельських стосунках з Юрієм Луценко знає кожен, хто ходив на їхні спільні багаточисельні круглі столи, прес-конференції та ефіри. Натомість, Степан Барна – прямий ставленик Романа Заставного. А , отже, Блок Петра Порошенка і Роман Заставний – одне й теж.

Також не дивно, що нардеп з Народного фронту Антон Геращенко “відробляє” у студії програми “Гроші”. Під час приїзду до Тернополя його “бавив” саме Роман Заставний. Після їхньої прес-конференції склалося враження, що Надал не посадив Заставного, то тепер Геращенко візьметься за мера Тернополя

Подається все це як боротьба з корупцією, хоч насправді про простий народ і відновлення справедливості ніхто не думає. Згадати лишень, що поруч з Степаном Барною працює заступником голови Тернопільської облдержадміністрації регіонал Бабійчук. Невже у ставленика Заставного про це забули?

Своє ставлення до діяльності мера Тернополя інтернет-газета “Про все” оприлюднювала десятки, якщо не сотні разів. Проте, мовчати, як замість одного “щастя”, нам підсунуть інше також  не будемо, бо це ще більший обман тернополян. Уявляєте, яким буде розчарування людей, якщо у крісло мера сяде регіонал Віталій Цимбалюк?

Про те, що це ніяка не боротьба з хабарництвом у мерії, а ретельна проплачена спецоперація свідчать не лише ефіри на телеканалі 1+1 із залученням популярних впізнаваних облич, але й коментарі “громадських активістів”.

Наприклад, журналісти сайту ternopil.te.ua записали інтерв’ю Ігоря Таловова, який був під міською радою у час затримки Камінського за хабар і зробили такі висновки:

“..він хизувався перед журналістами столичних видань під Тернопільською міською радою в момент затримання заступника міського голови В.Камінського. З його слів дізнаємось, що у «них є агенти в усіх силових структурах та інших органах». Звідки Таловов, неодноразово суджений громадянин України, знав про проведення таємної спецоперації працівниками Генеральної прокуратури України спільно з співробітниками Міністерства внутрішніх справ України можемо лише здогадуватись”,- пише вищезгаданий сайт.

До речі, висновки із дії компромату команди Заставного робити рано, оскільки боротьба за головний престол Тернополя лише розпочинається. Це можна з розуміти із того, що Надал і його команда не склали руки, вийшли у прямий ефір телеканалу “Інтер”. Далі ще більше, у Верховній Раді зареєстрували проект постанови про звільнення голови МВС України Арсена Авакова, передає сайт парламенту. Проект постанови зареєстрований за номером 2846. Авторами документу є Єгор Соболєв (“Самопоміч”), Іван Мельничук (БПП), Ганна Гопко (“Самопоміч”), Борислав Береза (позафракційний), Андрій Іллєнко (позафракційний), Михайло Головко (позафракційний), Сергій Лещенко (БПП) і інші нардепи.

Продовження буде…

 

 

Європейський Союз заявив про готовність надати безвізовий режим Україні та Грузії у разі позитивного звіту Єврокомісії в кінці 2015 року

У Тернополі водій збив на смерть свого трирічного сина