Нечестивого ДАІшника хочуть перевести з Бережан до Козови

Поділитися

pingvin_2.phpПротягом останнього року Бережанський осередок Самооборони боровся за звільнення начальника ВДАІ Бережанського РВУМВС України Лесіва Петра Миколайовича. Після довгих спроб боротьби з корупцією працівників ДАІ нарешті нібито самооборонівці досягли результату. Нечестивий ДАІшник написав заяву на звільнення. Проте кілька днів тому, з достовірних джерел у правоохоронних органах Самооборона дізналася, що Лесіва не звільняють, а планують перевести начальником до Козівського району. 

Звертаємося і вимагаємо від керівництва УМВС в Тернопільській області Олександра Богомола провести службове розслідування щодо діяльності Петра Лесіва та причин його переведення.

Самообороні Майдану Тернопільщини з достовірних проте неофіційних джерел стало кілька фактів, які викривають службову недбалість, халатність та зверхність Лесіва.

1.     Петро Лесів живе у місті Калуші за 100 км. Від Бережан і кожен день проїздить 200 км. своєю Хондою, на роботу і додому. Бензин «великий начальник» використовує робочий, тобто той, який виділяють на район для заправки службових автомобілів. Одна поїздка на роботу та додому державі обходиться 500 грн. А рядові працівники ДАІ змушені шукати кошти на заправку своїх робочих автомобілів “з інших джерел”.

2.     Донедавна кожен таксист у Бережанах повинен був викупляти собі «індульгенцію» на працю у Бережанській ДАІ. І робити це було потрібно безпосередньо у Петра Лесіва.

3.     Члени Самооборони, які здійснювали спільні патрулювання з працівниками ДАІ та перекривали створені блок-пости на в’їздах в місто, були свідками неодноразового грубого ставлення начальника Бережанського ВДАІ до своїх працівників, висловлювань в їх адресу нецензурною лайкою, обзивання їх в присутності наших бійців.

4.     Жителі нашого району, і не тільки вони, потерпають з одного боку від бездіяльності підрозділу Бережанського ДАІ, яким близько 4-х років «керує і управляє» Лесів Петро Миколайович, а з другого боку від його «активної діяльності» спрямованої на покращення свого матеріального стану. Так, з одного боку всі жителі району бачать який незадовільний стан доріг в районі, розміщення дорожніх знаків, стоянки автомобілів, а точніше їх відсутність, а з другого боку, тільки водії транспортних засобів, окремі підприємці, діяльність яких пов’язана з транспортними перевезеннями – перевізники, таксисти, власники АЗС тощо, бачать і відчувають на собі побори – цю «активність» спрямовану на власне збагачення.

Самооборона Майдану вважає і завжди вважала, що керівництво УМВС, УДАІ повинні самі очищати свої ряди від таких працівників, давати їхнім діям та поведінці належну оцінку, оцінювати їх авторитет серед жителів району. У Бережанському районі, а тим більше у Козівському, куди Лесів планує своє переведення не потрібні міліціонери-«магнати», що основною метою ставлять своє збагачення та дескридитацію міліції.

Самооборона Майдану Тернопільщини вимагає здійснення перевірки діяльності п. Лесіва та відповідного реагування зі сторони обласного керівництва. Також викладаємо звернення до Олександра Богомола і Андрія Матрифайло від Козівського осередку Самооборони з вимогою не призначати такого одіозного ДАІшника на службу в Козівський район.

 

З повагою,

інформцентр

Самооборони Майдану 
Тернопільщини
тел. 0687058804

У Бучачі відкрили сховану старовинну Ікону

Теребовлею пройшовся нищівний град