Правосеки Тернопілля і міліцейсько-суддівське свавілля (відео)

Поділитися

Обережно! 18+

Міліцейсько-суддівське свавілля набирає обертів.

За ухвалою слідчого судді із суду міста Рівного Головчака М.М., до Тернополя прибула озброєна група «Беркуту» (це не обмовка, саме так вони представилися)… Пси системи без погонів та посвідчень приїхали на вулицю Білецьку затримувати активіста «Правого сектора». Не маючи жодних законних підстав, цей давно неіснуючий озброєний підрозділ спробував вискрасти патріота…

«Беркутівській» банді це вдалося в іншому місті Тернопільщини – Кременці. Був викрадений член «Народної ради» – Віталій Ващенко, котрого при затриманні сильно побили.

Виникає питання: Начальник УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол – це порожнє місце для міліцейського начальства інших областей? Для його київських колег – коли ті, не повідомляючи його, затримували заступника мера Тернополя. Для рівненських – цього разу. Про слідчі дії на території, за яку відповідає О.Богомол, він дізнається в останню чергу! І то від тих, проти кого ці дії робляться! Чи пан Богомол нас обманює?

Цікаво звучить і посада слідчого, за чиїм поданням постановлялась судова ухвала – «старший слідчий відділу розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами і злочинними організаціями». Це легальні патріотичні організації тепер злочинці? Вочевидь, саме для таких Аваков придумав указаний відділ.

Чинуші, не можна жити за принципом «друзям – все, ворогам – закон»! Не провівши справедливого очищення лав суддів, міліції, прокуратури, ви не маєте морального права судити і переслідувати взагалі.

Нашому побратиму пред’являють «смітникову люстрацію». Власне, «смітникова люстрація» кременецької судді Варневич є лише наслідком. А сама проблема, котра не вирішена до сьогодні – це її одіозні корумповані рішення. 70% з них потім скасовує апеляційний суд! Тернопільський осередок ПС неодноразово робив акції із захисту наших правих люстраторів:

Пряма трансляція Богослужіння Зіслання Святого Духа з кафедральних соборів України

“Дніпро”, ви подарували нам неймовірні емоції, дякуємо!