Рік президентства Петра Порошенка

Поділитися

maxresdefault25 травня… На мою думку, цей день можна сміливо називати символом брехні президента Петра Порошенка та його команди. Усі добре пам’ятають основне гасло його виборчої кампанії – “Закінчи війну 25 травня”. Саме за це проголосували більшість українців. Та війна не тільки триває вже рік після цієї дати. Україна втрачає своїх синів, які не мають права стріляти по окупантах. На чиїй совісті ці смерті? Особисто Порошенка? Керівників його виборчих штабів? Політтехнологів? Бездарних членів команди Порошенка? На чиїй совісті втрачені українські населені пункти?
Більше трьох місяців я виконую свій військовий обов’язок, і ще не побачив жодної людини, яка б працювавла у виборчих штабах Порошенка чи агітувала за нього. Так само немає на Сході тих, кого потрібно було люструвати. Воюють зовсім інші.
Те саме можна сказати і про багато інших обіцянок: покарати організаторів вбивств на Майдані, побороти олігархів, відсторонити від влади прислужників Януковича, продати власний бізнес “)))”…
Мабуть єдине гасло, яке виконується – “пижити” по-новому. Залишені у владних кабінетах недобитки влади Януковича добре знаються на “схемах”, які вони і далі успішно впроваджують.
Так і хочеться, щоб Порошенко побачив в сьогоднішній день перед своєю адміністрацію бігборди із своїми обіцянками. Та й, можливо, варто запровадити таку практику, коли бігборди із обіцянками, які перед виборами бачуть виборці, після виборів потрібно вивішувати навпроти президентської адміністрації, аби щодня пам’ятати про них.

Володимир Бойко

 

Відзначення Дня перепоховання Т.Шевченка в Теребовлі

Перемога Анджея Дуди в Польщі: експрес-аналіз ситуації