Російські ЗМІ і інтернет обурились тим, що Литва на Євробаченні дала Росії “0” балів

Поділитися

large_Lithuania-Flag-Grunge-_D0_BA_D0_BE_D0_BF_D0_B8_D1_8F13Низка російських ЗМІ, серед яких провідні інформаційні агенції на кшталт РІА Новини, користувачі соціальних мереж, діячі культури і мистецтв обурились тим, що у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2015 Литва не дала представниці РФ Поліні Гагаріній жодного балу. Литва і Сан-Марино виявились єдиними з 40 країн-учасниць які дали Росії “0” балів, передає УНН.

Зокрема, російські інтернет-видання пишуть про те, що скоріш за все результати голосування глядачів і журі у Литві було сфальсифіковано, адже під час голосування країн Поліна Гагаріна впевнено тримала лідерство, а їй уступав лише представник Швеції Монс Сельмерльов.

У свою чергу російський виконавець Олег Газманов, якому МЗС сусідньої з Литвою Латвії заборонив в’їзд, написав у Твіттері: “Дуже дивно, що Литва не дала Росії жодного балу. Не вірю”.

Користувачі соцмереж також обурені цим фактом, однак деякі з них пояснили “0” балів тим, що глядачі Литви поставили Росію на третє місце, а журі на 20. Таким чином згідно правила 50%/50% Росія опинилась на 11 місці голосування Литви, а значить отримала нуль.

Варто зазначити, що претензій до голосування Сан-Марино, яке також не дало жодного балу Поліні Гагаріній ніхто зі ЗМІ, діячів культури чи інтернет-користувачів не висуває.

Нагадаємо, представниця Росії Поліна Гагаріна на пісенному конкурсі Євробачення-2015 посіла друге місце. Перемогу здобув співак зі Швеції Монс Сельмерльов з піснею “Heroes”.

Україна відмовилась від участі у пісенному конкурсі “Євробачення” 2015. Україна брала участь у Пісенному конкурсі Євробачення, починаючи з 2003 року.

До податкового кредиту – електронний транспортний квиток

Facebook видалив спільноту “Укроп”