111

Вчорашні події у Тернопільській міській раді стали відомі всій Україні через хабарництво Володимира Камінського. Це стверджують слідчі зі столиці. Натомість мер і його команда протилежної думки. Чиновник №1 файного міста вважає, що це “наплужив Аваков” і дні його у міністерстві внутрішніх справ ось-ось закінчаться. Журналісти інтернет-газети “ПРО ВСЕ” напророкували ще у березні цього року, що Надал не посадив Заставного у 2010 році за грати, то тепер Геращенко візьметься за мера Тернополя.

Як воно буде насправді – покаже лише час. Наразі ж Камінський сидить у слідчому ізоляторі, а мер розповідає на прес-конференції про чесного заступника.

Де знаходиться годинник Камінського, який вартує його місячну зарплату, невідомо. Про машини та інші багацтва зама Надала, нажиті непосильною працею, навіть не згадуємо.

Про програму “Гроші”, яка опустила Надала нижче плінтуса і зробила політичним банкротом, навіть не згадуємо, бо “ставка Заставного” на Камінського зіграла так, що нині головне завдання політиків зайняти “святе місце” і зробити свого кандидата фаворитом №1 у мерське крісло.

За опитуванням інтернет-газети “Про все” 43% читачів вважають, що садити за грати треба всю команду-банду свободівців міської ради за грати. Відомо, що поки слідчі затримували за хабар заступника Надала, у підвалі мерії палили документи.

Прикро, що поки головний міліціонер Тернопільщини зі своїми підлеглими кілька годин простояв під міською радою, на Кременеччині правоохоронці байдикували.

Антон Геращенко попереджав Надала про хабарників і спалив Заставного

***

Надал не посадив Заставного, то тепер Геращенко візьметься за мера Тернополя

***

Затримано заступника Тернопільського міського голови, який отримав хабар у розмірі 217 тисяч гривень

***

Як мер Тернополя виживає за рахунок міського бюджету

***

Аваков розповів про хабарництво Камінського

***

Хабар заступника мера – це дешевий піар чи погана спроба виправдати однопартійця?

***

Поки слідчі затримували за хабар заступника Надала, у підвалі мерії палили документи

***

 

10 comments

 1. Раб

  Дурдом. рєбята. Всі ржуть над цими дєйствіями. Аваковим засмерділо, Геращенком п*даром і поліцаї наші криси, тільки й вміють в кишеню класти, а як до справи то в штанята. Не ведіться єль богу

 2. Богдан

  на місці Камінського мав бути Надал.
  Утікайте, пане мер, до Іспанії.

  1. Місько

   Богдану , думаю на місці Камінського мав бути Богдан , так що тікате пане до Мухосранську.

 3. Сюзанна

  “свабоду” всю на нари…А бачили на відео як Стаюра падав в ноги міліціі щоб “касира-камінського” не забирали.?)))…Всі вони з кормушки НАРОДНОІ “запітуються”..

  1. Місько

   Та ви натуральна правнучка йоссі сталіна , а ще собачка така була в “отца народов” з кличкою Сюзаннннна 🙂

  2. Місько

   Зузанннннна . Ех “жаль” що ви немоежете відправити на нари і тих свободівців які загинули на Майдані в Києв та на війні з кацапами в лугандоні .

   1. Сюзанна

    Дурню ти місько….Я про “свободівців” НАДАЛА КІБЛЄРА ГЛАДКОГО ПУПСИ-МУПСИ І Т. Д….ЧЕРЕЗ ЯКИХ РЕАЛЬНО ГИНУТЬ ЛЮДИ…Є ЖИВІ ПРИКЛАДИ..І ДУЖЕ БАГАТО НА ЖАЛЬ….

    1. Сюзанна

     ЗА КАМІНСЬКОГО ПІВ ЛЯМА БАКСЯТ “ВІДСТРІЛЯЛИ” “ПАТРІОТИ-СВАБОДІВЦІ”…ЩЕ ПІВ ПІСЛЯ ЗАКРИТТЯ СПРАВИ…ПРО ЩО ЩЕ МОЖНА ГОВОРИТИ…..А НА НАРИ ПІДУТЬ…ЩЕ Й ЯК ПІДУТЬ……

 4. Саша

  Правильно люди пишуть про те що за хабар потрібно було затримати Надала і закрити на десяток років за те що він обікрав тернополян. Але його заступник отримав те на що заслужив, непотрібно було лізти в жопу Надалу і ділити бариші. З того часу як в Тернопільську мерію прийшли злодії-свободівці деруть з людей останнє. В Тернополі бардак всюди: на платних стоянках- невідомо куда і кому в карман ідуть гроші, на всіх ринках, торговельні місця розміщенні на тротуарах, немає елементарних правил санітарії-туалетів, умивальників а гроші збирають як з повноцінних торгових місць. Дороги вбиті, в двір до будинків не можливо проїхати-одні ями, в парках відпочинку будують будинки, ресторани, всяку заразу тільки не атракціони для дітей. Списувати на війну і на те що свободівці воюють не порядочно бо воює весь український народ і кожен допомогає воєнним чим хто може. Якраз ті суки-мерівські, свободівські,найменше напевне і допомогають а тільки піаряться. Якщо Надал такий великий патріот України то чому він не пішов добровольцем на війну, що кишка тонка, чи може там немає що вкрасти? Злодій-хапуга повинен сидіти в тюрмі. А захищають цю нечисть напевне його жополизи, котрим він дозволяв теж щось вкрасти.

 5. Амельянівна

  То правда, що відколи Свобода править містом, відтоді й дерибан і крадіжки ого які! Раніше Тернопіль був спокійним процвітаючим зеленим містом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.