Як арештовували за хабар заступника мера Тернополя (відео)

Поділитися

Вчорашні події у Тернопільській міській раді стали відомі всій Україні через хабарництво Володимира Камінського. Це стверджують слідчі зі столиці. Натомість мер і його команда протилежної думки. Чиновник №1 файного міста вважає, що це “наплужив Аваков” і дні його у міністерстві внутрішніх справ ось-ось закінчаться. Журналісти інтернет-газети “ПРО ВСЕ” напророкували ще у березні цього року, що Надал не посадив Заставного у 2010 році за грати, то тепер Геращенко візьметься за мера Тернополя.

Як воно буде насправді – покаже лише час. Наразі ж Камінський сидить у слідчому ізоляторі, а мер розповідає на прес-конференції про чесного заступника.

Де знаходиться годинник Камінського, який вартує його місячну зарплату, невідомо. Про машини та інші багацтва зама Надала, нажиті непосильною працею, навіть не згадуємо.

Про програму “Гроші”, яка опустила Надала нижче плінтуса і зробила політичним банкротом, навіть не згадуємо, бо “ставка Заставного” на Камінського зіграла так, що нині головне завдання політиків зайняти “святе місце” і зробити свого кандидата фаворитом №1 у мерське крісло.

За опитуванням інтернет-газети “Про все” 43% читачів вважають, що садити за грати треба всю команду-банду свободівців міської ради за грати. Відомо, що поки слідчі затримували за хабар заступника Надала, у підвалі мерії палили документи.

Прикро, що поки головний міліціонер Тернопільщини зі своїми підлеглими кілька годин простояв під міською радою, на Кременеччині правоохоронці байдикували.

Антон Геращенко попереджав Надала про хабарників і спалив Заставного

***

Надал не посадив Заставного, то тепер Геращенко візьметься за мера Тернополя

***

Затримано заступника Тернопільського міського голови, який отримав хабар у розмірі 217 тисяч гривень

***

Як мер Тернополя виживає за рахунок міського бюджету

***

Аваков розповів про хабарництво Камінського

***

Хабар заступника мера – це дешевий піар чи погана спроба виправдати однопартійця?

***

Поки слідчі затримували за хабар заступника Надала, у підвалі мерії палили документи

***

 

Арешт Камінського викликав “шторм” у соцмережі

24 травня у Кременці відсвяткують день міста