Збірна Канади продовжила переможну ходу на чемпіонаті світу з хокею

canadaЗбірна Канади у результативній зустрічі з рахунком 6:4 обіграла команду Швеції та продовжила переможну ходу на чемпіонаті світу з хокею у Чехії, повідомляє сайт ЧС-2015.

У центральній зустрічі групи “А” Канада, пропустивши у першому періоді поєдинку зі шведами три шайби без відповіді, умудрилася в наступні 40 хвилин гри кардинально змінити малюнок матчу та перемогти 6:4.

Шайбами відзначилися: 1:0 – Ландер – 5:06, 2:0 – Раск – 17:21, 3:0 – Форсберг – 17:49, 3:1 – Екблад – 26:43, 3:2 – Холл – 31:27, 3:3 – Кутюр’є – 34:23, 4:3 – Меллер – 35:19, 4:4 – Вірчоч – 50:24, 4:5 – Енніс – 53:31, 4:6 – Сегін – 58:10.

У іншій грі групи “А” латвійці в овертаймі переграли швейцарців 2:1 та зробили вагомий крок для збереження прописки у елітному хокейному дивізіоні.

Команда Росії в групі “В” взяла три очки у матчі з Данією 5:2 (дубль на рахунку Сергія Мозякіна), а збірна Словаччини поступилася норвежцям 2:3.

Нагадаємо, що у групі “А” одноосібним лідером являється Канада – 12 очок, далі розмістилася Швеція – 8, Швейцарія – 8, Чехія – 4, Німеччина – 3, Франція – 3, Австрія – 2 і Латвія також 2 бали. В іншій частині турніру очолює таблицю США з 9 пунктами, потім йде Росія – 9, Словаччина – 7, Білорусія – 7, Фінляндія – 6, Норвегія – 3, Данія – 1 та Словенія не набрала жодного залікового пункту.

Додамо, що Канада вигравала чемпіонати світу 24 рази і являється найтитулованішою збірною за всю історію проведення змагань.