sydТаким став судовий вирок для мешканця Збаразького району. Чоловік за 34 тисячі гривень хабара обіцяв жителю Тернополя посприяти в ухиленні від мобілізації.

В ході досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний повідомив знайомому – жителю Тернополя, що має можливість допомогти йому вирішити питання, пов’язане з ухиленням від проходження військової служби за мобілізацією. Однак за послуги потрібно заплатити певну суму. За вплив на військового комісара йому потрібно дати більше 30 тисяч гривень.

Підсудний декілька разів зустрічався з жителем Тернополя. То для обговорення деталей справи, то, аби взяти чотири тисячі завдатку. Під час передачі основної суми грошей – тридцяти тисяч, зловмисника затримали правоохоронці.

Щодо посередника було відкрито кримінальне провадження зa частиною 2 cтатті 369-2 КК Укpaїни – прийняття пропозиції та отримання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Суд визнав підсудного винним в інкримінованому йому злочині та засудив до двох років позбавлення волі зі спеціальною конфіскацією незаконно отриманої вигоди.

 

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

Напишіть відгук