111

IMG_1643Співробітники Служби безпеки України викрили діяльність підпільного кар’єру на території Тернопільського району поблизу села Настасів. Правоохоронці припинили протиправний видобуток надр та затримали групу зловмисників, які порушували встановлений порядок надрокористування.
Працівники одного із місцевих аграрних підприємств організували видобуток піску методом відкритої розробки корисних копалин. Незаконні гірничі роботи зловмисники проводили промисловим способом із використанням важкої техніки: екскаватора, бульдозера та самоскидів.
19 травня ц.р. силовики затримали копачів «на гарячому» безпосередньо під час видобутку ними піску в імпровізованому кар’єрі.
За матеріалами СБУ слідчими МВСУ відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 239-1 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння ґрунтовим покривом). Правоохоронцями вилучено засоби вчинення правопорушення, на транспортні засоби та техніку накладено арешт.
Триває слідство.

IMG_16571 comment

  1. met

    На карєрі була виявлена техніка екс регіонала Чайківського, він то в Ланвцях відмітився де люди блок пости повиставляли і боряться з регоналом колишнім головою фракції РЕГІОНІВ в Тернопільській райраді то тепер його техніка незаконно видобуває пісок. В країні розруха, а регіонали як наживались так і наживаються і ніхто їм не указ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.