66N9Toc9VCkУ неділю, 7 червня, близько 19.00 години,  загорілось сміттєзвалище поблизу м. Кременець. Про це повідомляють у соціальній групі “Типовий Кременець”. “Горить сміття та пластик. На відстані 300 м від сміттєзвалища розташовані житлові споруди. Сморід та дим охопили значну частину Кременця. Жителі поблизу сміттєзвалища ще вчера викликали пожежників, але ті, в свою чергу, відмовились приїхати на виклик з незрозумілих причин. LHODokQc6bg

Представник ПП “Катруб” також не відреагував адекватну на подію. До сьогоднішнього ранку не прийнято ніяких мір щодо локалізації пожежі, а це тисячі кубометрів шкідливих продуктів горіння.
Нагадаєма, що сміттєзвалище знаходиться у оренді ПП “Катруб” з 2014 року”,- повідомляють у групі.

Найцікавіше, що через два дні, у тій же групі інші кременчани пишуть про цю ж пожежу:”На Кременецькому сміттєзвалищі ми вже два дні спостерігаємо от таку картину. А розом з смітнтком горить і ліс який неподалік”.

ЯК ГОРІЛО, ТАК І ГОРИТЬ ДРУГУ ДОБУ ПІД КРЕМЕНЦЕМ

ЯК ГОРІЛО, ТАК І ГОРИТЬ ДРУГУ ДОБУ ПІД КРЕМЕНЦЕМ

2 comments

 1. Приватне підприємство "КАТРУБ"

  Підприємство “КАТРУБ”, виключно в рамках Актів цивільного законодавства України (ст.4 Цивільного кодексу України) та Рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременець Тернопільської області (Ст.73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”) як Виконавець, здійснює надання послуг з вивезення побутових відходів.

  Попередня причина виникнення пожежі на сміттєзвалищі м. Кременець – необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи. Завдяки несвідомим громадянам та мисливцям за брухтом цінних металів – не відкидається версія про навмисний підпал. Алгоритм у вандалів наступний – в багаття кладуть фрагменти кабелю, електроніки, тощо. Отримані залишки прямують в пункт прийому металу.
  Крадіжки та незаконне проникнення зловмисників на сміттєзвалища переростають у систему, зламати яку можливо тільки взаємодією з органами МВС та охоронними структурами.

  Щодо локалізації займання було прийнято масштабні міри по залученню місцевої спецтехніки з оплатою їх робіт виключно за рахунок підприємства “КАТРУБ”.
  Усі місцеві власники спецтехніки відмовились прийняти участь в пожежогасінні.
  Підприємство “КАТРУБ”, власним коштом, використовуючи низькорамний трал з переднім заїздом і надійні кріплення, доправило з смт. Микулинці Теребовлянського району на міське сміттєзвалище Кременецького району власний важкий гусеничний промисловий трактор Т-170 з бульдозерним обладнанням, який на протязі трьох днів розгортав осередки займання з подальшим їх гасінням. На більшій частині прилеглої території підприємством проведена суцільна рекультивація.

 2. Приватне підприємство "КАТРУБ"

  Оскільки підприємства, установи, організації, будинки і житлові масиви провадять велику кількість відходів, які неможливо повністю переробити із причин технологічного й економічного характеру, смітники є необхідним атрибутом життєдіяльності міст і інших населених територій.
  Звалища часто стають місцем перебування осіб без постійного місця проживання, а також місцем дрібного промислу маргінальних елементів, що займаються пошуком та збиранням металів, склотари та іншої вторинної сировини, а також умовно придатних до споживання продуктів харчування. Великі звалища мають своїх постійних мешканців і породжують маргінальну субкультуру.
  Однозначно мав місце зумисний підпал, оскільки такі підпали сміття відбувались у різних куточках Кременецького сміттєзвалища. Сміття починає горіти у тих частинах сміттєзвалища, куди вже давно не вивозили новоутворених відходів, тому само по собі воно би не горіло.

  Сьогодні сміттєзвалище рекультивовано, там вкотре наведений порядок.
  Пожежу на території 4 гектар Кременецького сміттєзвалища Підприємство “КАТРУБ” гасило власними силами упродовж усіх цих днів. Щоб приборкати полум’я задіяно бульдозер, шість вантажівок землі та піску, низькорамний трал, тощо. На жаль, на усі заклики не було надано жодної сторонньої допомоги. Особлива вдячність нашим дівчатам територіального підрозділу ПП “КАТРУБ” в м. Кременець які робили все що могли та вболівали за спільну справу та кременчан.
  Звертаємось до правоохоронних органів з проханням проводити епізодичні рейди та спрямувати свою діяльність на пошук зловмисників та недопущення повторення лиха.

  Зауважимо – надання житлово-комунальних послуг з електро- водо- газопостачання та вивезення побутових відходів врегульовано чинним законодавством. На такі послуги існують типові договори затверджені Постановою Кабінету Міністрів України. Укладення таких договорів та оплата послуг з електро- водо- газопостачання та вивезення побутових відходів є обов’язковим на підставі закону.
  Щиро вдячні усім нашим споживачам (а Вас більшість ) в м. Кременець, що уклали угоди “Про надання послуг з вивезення побутових відходів” та оплачують їх. Завдяки Вам місто Кременець чисте місто!
  Закликаємо усіх інших наших споживачів (а Вас біля 40% кременчан), хто цього не зробив – долучатись. Бути причасником доброї справи приємно і легко!
  Дякуємо за розуміння ! Усім кременчанам гарних вихідних !
  ПП “КАТРУБ”.

Напишіть відгук