До п’янки під лейбою “Галицька дефіляда” додались еротичні танці на пілоні (фото, відео)

Поділитися

galycka defilada pilonУ жовтні 2013 року тернопільські шинкарі захопили центр міста і наливали під АКАДЕМІЧНИМ обласним драматичним театром алкоголь кілька днів.

Інтелігенція файного міста сприйняла це як зраду свободівців, які йшли з антиалкогольною передвиборчою програмою.

Журналісти Тернополя тоді писали: Файне місто Тернопіль вже другу добу активно квасить. Справа в тому, що десяток місцевих ресторанів, включно з неофіційним закладом мера – “Назарія”, вже два дні наливають усім бажаючим на “Галицькій дефіляді”. Звісно, там і готують традиційні галицькі страви. Проте алкоголь – тема №1. Якщо ще в 20-30 роках ХХ століття, коли, наприклад, на весіллі йшла фляшка горілки на всіх гостей, то завдяки “визволителям” нині без оковитої не починають й розмови ніде- ні в “бізнесі”, ні на відпочинку. І таку згубну практику фактично рекламують націоналісти-патріоти, які нібито є одними з кращих ресторанів Тернополя.

Журналісти Тернополя  відверто обурюються від такої пародії на справжнє галицьке святкування.

“Такого “попоїща” у самому центрі Тернополя я ще ніколи не бачила… Якщо ви спитаєте, чи мені таке подобається? Я скажу відверто – НІ!!!”,- справедливо ділиться враженнями у Фейсбуці одна з авторитетних тернопільських журналістів Любов Красновська.

Підтримала колегу не менш авторитетна Віра Касіян з “Вільного життя”: “Ну, якщо народ не йде до кабаків, то кабаки прийшли до народу: “центр Тернополя перетворили на великий кабак” – хтось дозволить собі такий заголовок? Поки що у стрічці бачила тільки славоспіви, як то гарно і весело всі дефілювали”.

Інтелігенція Тернополя шокована ситуацією…”

Наступного року – у 2014 – вже йшлося про рекорди нової п’янки під лейбою “Галицька дефіляда”.Тернопільські шинкарі, які вичитали побрехеньку і пропагують її, що в українській кухні нібито був популярним алкоголь, планували побити рекорд України з азербайджансько-грузинською стравою – найбільшим шашликом.

Навіть через рік після Майдану, у 2015 році коли, здавалось, чиновники якось “протверезіють” і вплинуть на офіційну п’янку в парку Шевченка, нічого не змінилось. До алкогольних забав з наливання халявного пойла з Бучача, додались еротичні танці на пілоні…

Звичайно, були для прикриття п’янки і пісенні конкурси, і патріотичні фотозабавки, і (шок для цивілізованих європейців) – ДИТЯЧІ КОНКУРСИ у поєднанні бухих батьків, дядьків.

За логікою тернопільських шинкарів, які називають себе модним словом “ресторатори”, для юних тернополян вживати алкоголь у громадських місцях має стати нормою…

Приємним сюрпризом “свята” стало значне скорочення китайських товарів, які у попередні роки заповнювали більшість торгівельних палаток. Ціни ж на вишиванки та гуцульські вироби були далеко не з дешевих, як і на “галицьку шашликову мізерію”…


galyska defilada 2015_01 galyska defilada 2015_02 galyska defilada 2015_03 galyska defilada 2015_04 galyska defilada 2015_05 galyska defilada 2015_06 galyska defilada 2015_07 galyska defilada 2015_08 galyska defilada 2015_09 galyska defilada 2015_10  galyska defilada 2015_12 galyska defilada 2015_13 galyska defilada 2015_14 galyska defilada 2015_15 galyska defilada 2015_16 galyska defilada 2015_17 galyska defilada 2015_18 galyska defilada 2015_19 galyska defilada 2015_20 galyska defilada 2015_21

“Газпром” оголосили банкрутом в Туркменістані

Чи ризикують переселенці з Донбасу стати жертвами торгівлі людьми?