111

pravУ Мукачевому в Закарпатській області у результаті стрілянини поранено 8 правоохоронців. Про це УНН повідомило джерело у правоохоронних органах.

Так, в Мукачевому на території комплексу “Антарес” і колишнього клубу “Червоний дракон” по вулиці Лермонтова сталася перестрілка за участю осіб, які представилися бійцями “Правого сектору”.

Також, за даними джерела, опір людям, які представилися “Правим сектором”, чинили працівники народного депутата Михайла Ланьо.

 

prav3За попередньою інформацією, озброєні особи, що представилися бійцями “Правого сектору” зайняли територію комплексу.

У Мукачевому внаслідок стрілянини за участі “Правого сектора” загинув чоловік. Про це УНН повідомили правоохоронці.

За їх даними, вбитий є охоронцем оздоровчо-спортивного комплексу “Антарес”. Згідно з інформацією правоохоронців, боєць “Правого сектору” вистрелив йому в голову.

prav2

 

1 comment

  1. Саша

    Такаж обстановка чекає на всю територію України. Керівників і кваліфікованих спеціалістів розігнали , а ставлять керувати недоумків-раніше судимих, як в роті “Торнадо” і “Шторм”, психічно хворих, інженерів фармацептичної промисловості, адвокатів які привикли за гроші вирішувати питання, Це таку реформу проводить міністр МВС України Аваков? Наливайчинка зняли з посади за недостатні результати в боротьбі з корупцією. Чому тоді Аваков не відповідає за 40 чоловік загинувших в Одесі, в травні 2014р.? Це він-Аваков призначитив там начальником УВС, начальника ДАЇ Луцюка,який своєю безграмотністю і бездарством допустив масове вбивство, а потім призначив виконувати обовязки начальника УВС області Фучіджі, котрий дав команду випустити з КПЗ більше 60 затриманих за погроми і людські жертви, після чого скрився за кордон. Чому Авакова за всі ці безлади не притягують до відповідальності? Він що недоторкана особа? Тепер стрілянина і людські жертви в Мукачиво,знов Аваков не винен і нізащо не відповідає. Можливо людям пора проснутись і сказати своє відношення до горе-міністра і його прихвостнів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.