111
Андрій Козак, депутат Тернопільської облради від ВО "Свобода", директор КП «МШЕД»

Андрій Козак, депутат Тернопільської облради від ВО “Свобода”, екс-директор КП «МШЕД»

Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно керівника одного з комунальних підприємств Тернопільської обласної ради, який одночасно є депутатом обласної ради, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Встановлено, що посадовець отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі 30 тис грн за безперешкодне здійснення ним господарської діяльності та сприяння у подальшому виконанню робіт, які фінансувалися з бюджету.

За клопотанням прокуратури області суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначив заставу в розмірі 200 тис грн.

Досудове розслідування триває. На даний час виконуються слідчі дії з метою повного дослідження всіх обставин кримінального провадження та встановлення інших осіб, причетних до вчинення цього злочину. Вирішується питання щодо відсторонення посадовця від займаної посади.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Тарас

    А як бути з істерикою працівника прокуратури області Штурми Н.В. 21.02.2005р,що кримінальні справи прокуратура відкриває,коли їй надають труп або трупи?І ніяк інакше.Я вже готовий вбивати(була б вогнепальна автоматична зброя) районних і обласних відморозків,що стояли і стоять проти реабілітації паралізованих людей Кременецького р-ну на ділі.Їх список-обширний.

Напишіть відгук