111

navrПро негативний імідж мера Тернополя Сергія Надала знають від малого до старого. Проте, це недоступного його однопартійцям. Точніше, спочатку здавалось, що тягнибоківці не на стільки дурні, щоб тримати такий баласт в партії, яка претендує на звання націоналістичної.

Керівник міської організації “Свободи” Роман Навроцький розчарував тернополян своєю заявою:”Укотре засоби масової інформації, полюючи за “сенсаціями і викриттями”, публікують недостовірну інформацію. Напередодні виборів, коли політична боротьба загострюється, на жаль, такі випадки перетворюються у тенденцію.

“Мер Тернополя поставив ультиматум своїй партії” – під таким заголовком у газеті “Номер один” вийшла публікація у якій, посилаючись на “достовірні джерела”, розписуються “версії” вигаданого розколу в міській парторганізації ВО “Свобода”. Інформація, викладена у статті, не відповідає дійсності й має наметі кинути тінь на репутацію партії.

У об’єднанні не точиться дискусії про перший номер у списку, оскільки керівництво міської організації спільно з фракцією депутатів та міським головою працюють над розвитком міста. Кандидатура Сергія Надала пропонуватиметься міській організації для висунення на посаду міського голови на другий термін.

“Свобода” не була, не є і не буде партією інтриг і закулісної гри. Ми – ідеологічна політична сила, яка чітко формулює власну позицію.

Голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода”
Роман Навроцький

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.