navrПро негативний імідж мера Тернополя Сергія Надала знають від малого до старого. Проте, це недоступного його однопартійцям. Точніше, спочатку здавалось, що тягнибоківці не на стільки дурні, щоб тримати такий баласт в партії, яка претендує на звання націоналістичної.

Керівник міської організації “Свободи” Роман Навроцький розчарував тернополян своєю заявою:”Укотре засоби масової інформації, полюючи за “сенсаціями і викриттями”, публікують недостовірну інформацію. Напередодні виборів, коли політична боротьба загострюється, на жаль, такі випадки перетворюються у тенденцію.

“Мер Тернополя поставив ультиматум своїй партії” – під таким заголовком у газеті “Номер один” вийшла публікація у якій, посилаючись на “достовірні джерела”, розписуються “версії” вигаданого розколу в міській парторганізації ВО “Свобода”. Інформація, викладена у статті, не відповідає дійсності й має наметі кинути тінь на репутацію партії.

У об’єднанні не точиться дискусії про перший номер у списку, оскільки керівництво міської організації спільно з фракцією депутатів та міським головою працюють над розвитком міста. Кандидатура Сергія Надала пропонуватиметься міській організації для висунення на посаду міського голови на другий термін.

“Свобода” не була, не є і не буде партією інтриг і закулісної гри. Ми – ідеологічна політична сила, яка чітко формулює власну позицію.

Голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода”
Роман Навроцький

Напишіть відгук