У номінації “За кращу наукову роботу в інформаційній сфері” перемогла книга з Тернополя

Поділитися

img-141022170842-001Держкомтелерадіо проведе перший Всеукраїнський конкурс професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи «Людина і зброя», присвячений висвітленню життя та боротьби Збройних сил України, Національної гвардії України, підрозділів МВС з російсько-терористичними угрупованнями. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Наразі підписано наказ про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу «Людина і зброя», до складу якого увійшли представники Держкомтелерадіо, Міноборони, МВС, Національної гвардії, добровольчих та волонтерських формувань. Згідно із наказом розробляється проект положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності працівників телебачення, радіомовлення, преси та книговидавничої справи «Людина і зброя» та проект програми заходів конкурсу.

Підсумки конкурсу будуть підбиті до 24-ї річниці Збройних сил України, яка відзначатиметься 6 грудня.

«Українське військо загартувалося у боях за незалежність України, воно виявилось здатним протистояти найбільшій на континенті військовій машині. Тепер справа честі для наших літераторів, видавців, журналістів, кінематографістів  – відтворити у літературних, публіцистичних творах мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Переконаний, що такий творчий конкурс сприятиме дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві», – сказав перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Нагадаємо, у липні Комітет з премії ім. Івана Франка у галузі інформаційної діяльності визначив цьогорічних лауреатів премії.

Лауреатом премії 2015 року у номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ» визнано документальну повість Сергія Сай-Боднара і Петера Хоманна «Любов і смерть Магди Хоманн». У номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» перемогу здобув документальний фільм Олександра Домбровського (ДТРК «Культура») «Дмитро Дорошенко. Мої спомини про недавнє минуле. (1914-1920)». Фільм є екранізацією однойменної книги громадського діяча та нащадка гетьмана Петра Дорошенка. Найкращим радіотвором визнано програму журналіста Сумської ОДТРК Олександра Бабурова «Засвіт встали козаченьки», присвячену його землякам-офіцерам, які загинули під час виконання бойових завдань в ході АТО. У номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» перемогла книга упорядників Миколи Ротмана, Євгена Філя, Олександра Гуцалова «Тарас Шевченко у пам’яті поколінь», видана ПП «Лідер» (Тернопіль).

imi.org.ua

Кубок України: матчі 1/16 фіналу (live, відео)

Чи переможе ФК “Тернопіль” запорізький “Металург”?