Віталій Цимбалюк підібрав після Сергія Надала

Поділитися
Ігор Дулеба і Сергій Надал
Ігор Дулеба і Сергій Надал

Тернопільська інтернет-газета “Про все” вже писала про скандал у міській раді: “Як злодій вигнав злодія із Тернопільської міської ради”

Суть ситуації в тому, що свободівець Сергій Надал, якого нібито партія Тягнибока глибок-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о поважає )))))))))))))))))))))))))) позбавив депутатського мандата керуючого справами Тернопільської обласної ради Ігоря Дулебу.

За неофіційною інформацією, Ігор Дулеба нібито зі своїм прокайденим шефом Василем Хомінцем вже отримують задоволення… від гарантій Блоку Петра Порошенка. Нібито вони домовились зі Степаном Барною.

Проте, Дулеба був би не Дулебою, якби не працював на кілька фронтів. Вчора екс-свободівець в WHITE BAR , що біля “циганки”, обслуговував депутата-регіонала Віталія Цимбалюка.

З міміки і постави сірого кардинала облради можна було зрозуміти, що він ну дуж-е-е-е-е-е-е-е хоче сподобатися Цимбалючку-молодшому. Проте, з міміки синка екс-губернатора було помітно, що процес спілкування йому не приносив задоволення.

Як відомо, Сергій Надал затіяв гру з Віталієм Цимбалюком, за якою у другий тур мерських виборів вони мають потрапити обоє. Лише такий розклад гарантує Надалу перемогу у другому турі. Через низьку явку, ніхто з кандидатів у міські голови Тернополя точно не зможе перемогти.

Таємна змова стала явною через  тісне спілкування Надала і Цимбалюка. Наприклад, помітно, як на сесіях міської ради Надал,  ставиться занадто улесливо до колишнього януківця Цимбалюка.

 

 

В Борщівському краї цвітуть вишиванки

За результатами виборів кандидат з максимальною кількістю голосів не стає депутатом, а депутатом може стати той хто зайняв друге, третє місце