Активіст “Народного контролю” Володимир Бліхар балотуватиметься на мера Тернополя

Поділитися

DD_blichar-e144293546192121 вересня у Тернополі відбулася міська та обласна конференції політичної партії «Громадський рух «Народний контроль». За результатами міської конференції, кандидатом  на посаду міського голови Тернополя став активіст «ГР «Народний контроль» Володимир Бліхар. Також політична сила сформувала список кандидатів на вибори до міської та обласної рад.

Підтримав кандидатуру Володимира Бліхара і народний депутат України, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

«Володимир Бліхар – відповідальний бізнесмен, людина, яка має конкретний план дій. Володимир своїми управлінськими рішеннями правильно налагодив систему на своєму підприємстві, тож обов’язково наведе лад у Тернополі», – пояснив Дмитро Добродомов

«Моїм завданням як міського голови  буде зробити Тернопіль першим містом в Україні, де громада впливатиме на прийняття рішень міської ради, а місцева влада працюватиме прозоро  та ефективно», – розповів Володимир Бліхар

У списку потенційних депутатів присутні відомі на Тернопільщині політики, громадські діячі, студенти, волонтери, журналісти, учасники АТО.

За словами Дмитра Добродомова, у партії немає вертикалей влади та людей згори: команду формували самі тернополяни. Врешті отримали  потужну, сучасну команду людей з нормальним світоглядом, якісними ідеями, яка гідно замінять старих політиків і чиновників уже 25 жовтня.

«Хто саме буде кандидатами від нашої політичної сили на міського голову та в місцеві ради, визначали осередки «Громадського руху «Народний контроль» без жодного тиску зверху, без жодних «парашутистів». Формування команд відбувається на місцях, де краще знають проблематику регіону. Саме місцевим активістам потрібно йти в органи місцевого самоврядування та допомагати вирішувати нагальні проблеми своєї громади», – переконаний Дмитро Добродомов.

Активісти «Народного контролю» на Тернопільщині допомагали місцевим жителям  із вирішенням нагальних проблем, боролися за справедливість. Їхня основна мета  – змінити країну. Адже після революції гідності люди не дочекалися очікуваних змін, заради яких виходили на Майдан.

Тож тепер «Народний контроль» закликає всі політичні сили до чесних виборчих перегонів. Адже змагатись треба не грошима, а якісними політичними програмами та ідеями. Саме чесна боротьба стане запорукою змін в країні.

У Тернополі каратимуть водіїв, які відмовляють пільговикам у безкоштовному проїзді

Не будь байдужим!