У Тернополі каратимуть водіїв, які відмовляють пільговикам у безкоштовному проїзді

Поділитися

Тернопільські водії часто відмовляють пенсіонерам у пільговому проїзді, – про це журналістам «Народного контролю» повідомили містяни.

Софія Якимівна – пенсіонер та ветеран війни. Жінка розповіла, що її вже не раз виганяли з маршрутки: «Деякі нахабні водії так і кажуть: «Вийдіть, бо я вас зараз виведу. Жодної поваги».

Зрештою журналісти самі стали свідками того, як водій виставив із маршрутки дідуся із паличкою.

Згідно із законом, деякі категорії справді втратили право на пільговий проїзд. Проте пенсіонерів за віком це не стосується.

«Право на пільговий проїзд зберігається за пенсіонерами та інвалідами. Зокрема, у Тернополі у маршрутному таксі мають право одночасного пільгового проїзду три чоловіки. Проте прикро та болісно спостерігати, як деякі водії грубо відмовляють пільговикам у проїзді», – коментує активіст «Громадського руху «Народний контроль» Петро Жук.

У міському управлінні транспорту «Народний контроль» запевнили: водіїв, які відмовляють пенсіонерам у пільговому проїзді, будуть притягувати до відповідальності, а після декількох порушень – звільняти.

«Якщо водій здійснюватиме такі порушення, то писатиме пояснення разом із перевізником. Отримає від управління серйозне попередження. Якщо ситуація повториться, то буде ставитися питання про його перебування на займаній посаді», – повідомив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради Ігор Мединський.

Водночас «Народний контроль» закликає громадян: якщо маєте інформацію про незаконну відмову у пільговому проїзді, запишіть номер транспортного засобу, точний час та місце порушення. З цією інформацією звертайтесь на «Гарячу лінію «Народного контролю»: 0 800 502 945.

У кожну поштову скриньку тернополян запхнули надалівську пропаганду

Активіст “Народного контролю” Володимир Бліхар балотуватиметься на мера Тернополя