111

Однопартійці президента України Петра Порошенка у Тернополі проводять ганебну рекламну кампанію.В газеті “Номер один” порошенківці розмістили проплачені матеріали про питну воду та зупинку проведення мобілізації. Мовляв, такий добрий Петро Порошенко призупинив мобілізацію. Напевно, порошенківці бояться, що не буде кому за них голосувати, оскільки наші солдати навіть не мають права відстрілюватись від загарбників-москалів.

Ще більш ганебним є матеріал про найдешевшу мінеральну воду, 8 блоків “Збручанської” та два блоки “Живчика”. Рекламна ж стаття коштує у двічі, якщо не втричі більше, ніж допомога тернопільських порошенківців.

До честі редакції газети “Номер один”, вони маркують (ставлять зірочку) фактично усі рекламні статті, крім головного спонсора – регіонала Михайла Цимбалюка.

reklama

2 comments

  1. Tania

    “В чужому оці скалку бачиш, в своєму – колоди не помічаєш”. То може, щоб не було “ганебно”, краще нічого і не робити? Нашим людям не вгодиш…

  2. Стьопа

    Тіпа тільки вони, при чому ці хоч реально помагають. Не знаю, і Вонс вам не то, і ці не “ето”…таке враження, що треба просто знайти мінус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.