111

Ставленик Романа Заставного – Ігор Вонс, якого подають як головного антикорупціонера серед кандидатів на посаду мера Тернополя, пішов ще далі – використав логотип нової поліції. Це пояснити можна – новий підрозділ МВС має криштально чисту репутацію і надзвичайно високий рейтинг довіри, чого не має ні Вонс, ні Заставний, ні “Блок Петра Порошенка”, ні тим паче “Народний фронт” Арсенія Яценюка.

Керівника компанії кабельного оператора проросійських каналів у Тернополі серйозно не сприймає ніхто з краян, які аналізують політичні процеси.

З фігурою Вонса лише Роман Заставний реалізовує свої меркантильні інтереси, як це було вже з кандидатом в нардепи Коваликом.

Заставний, як і Василь Деревляний, висуває завідомо непрохідного кандидата, який не завадить перемогти Надалу.

Як відомо, під ногами Сергія Надала “горить земля”. Тому “кастрована критика” від лузера Заставного на руку Надалу. Вонс грає на електоральному полі Володимира Бліхаря з “Народного контролю”. Саме ця політична сила, а раніше просто громадський рух, активно критикує владу за бездіяльність. Зайнявши таку прогресивну нішу, Бліхар став конкурентом Надала №1. Завданням №1 Вонса – потіснити або й зайняти позиції сили Дмитра Добродомова у Тернополі.

12029198_1682958468600543_1155383856_n

 

2 comments

  1. Олександр

    Звідки така впевненість у тому, які кандидати прохідні, а які ні? І як ви визначили рейтинг народної довіри до окремих політичних сил? Може, не варто подавати СВОЮ суб’єктивну думку так, ніби то істина в останній інстанції?

  2. Стьопа

    Ой так канєшно. Який імідж? В нас ще її нема, а імідж вже йде. Навпаки чувак піарить, щоб нормальні люди зголошувались

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.