111

55fc615ece2e7_229656_defaultВже шановані люди навіть пишуть: “яким би не був Шустер, але його програму закрила “демократична” влада”. Пффф…
Програму не закрили. Це стратегія Коломойського: виставити Ляшка (основного гостя ефірів) мучеником. І сьогодні відомому шуллєру Савіку це теж дозволяє кричати про утиски та цензуру, яка йде прямо від АП. Це хитрющий хід Бєні: ведмежа послуга Пороху і виведення Ляшка в другий тур президентських виборів. Камон! Люди, подумайте: проект Коломойського “1+1” виганяє інший проект Коломойського з ефіру. І його тут же підхоплює канал 112 із неймовірним покриттям і якому вже нема чого втрачати, бо Нацрада не зупиниться. Ну. Шукайте завжди, кому вигідно. Яка цензура? Я вас благаю, Савіка ще не раз використають, і то по хорошій ціні.

Богдан Кутєпов

2 comments

  1. Саша

    Це єдина програма на котрій можна почути правду що робиться в державі. На цій програмі виступають не тільки провладні політики а і опозиціонери, яким не завжди надають можливість виступити перед народом так як їхні виступи незручні для правлящої верхушки.

  2. Олег

    Шустер своєю програмою зробив для України більше,ніж юрби псевдопатріотів,яки прийшли тепер до влади і завзято грабують свій народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.