Тарас Білан іде на вибори

Поділитися

IMG_9248-1024x682
Перед виборами розпускають багато різних чуток та домислів. Враховуючи це повідомляю про одне з питань, що обговорювались на зборах патріотів Тернопільського краю:
Декілька днів тому відбулись збори представників провідних волонтерських та громадських організацій Тернопільського краю.
Обговорювались питання майбутньої стратегії допомоги Збройним Силам, розбудови держави Україна .
В питанні «передової», допомоги військовим, виготовленні всього необхідного для фронту, в волонтерів досвід є.
Однак в політиці – не має. Чинне законодавство України передбачає, що висуватись , на міського голову з командою, можна лише тоді, коли кандидата делегує партійна організація.
Боячись, що волонтери підуть в політику, місцеві «князьки» починають навіювати людям думку: мол, чого тим волонтерам іти до влади, хай займаються допомогою армії…
Це робиться для того, що б людей, які в перших рядах стояли на Майдані, ризикували на передовій – НЕДОПУСТИТИ У ВЛАДУ.
Адже цих «слабих на голову за державу Україна» хлопців та дівчат дуже важко залякати та купити…
Це є небезпека для яничарів Українського народу, що як п’явки витягують кров з молодої держави. І чи то влада Ющенка, чи влада Януковича, вони з всіма дружили… І ідея в них одна: де ще щось вкрасти…
Враховуючи вищевикладене, волонтери , громадські діячі, учасники АТО , на зібранні, прийняли рішення: іти на вибори. Іти обов’язково.
Альтернативи не має. Якщо знову прийдуть хабарники, злодії та псевдо патріоти у вишиванках, всі ми зробимо один великий подарунок Вові Путіну.
Адже, якщо злодії при владі, це означає : корупція, відсутність реформ, зупинка економіки, ЗУБОЖІННЯ КОЖНОГО З НАС… А завтра бак танка чи БТР-а, не має чим заправити… чи просто вдягнути та нагодувати бійця на передовій… Ось що задумав Вова Путін… Ось яка його мета…
На зборах, що відбулись, я повідомив усім про пропозицію, що надійшла мені.
Заперечень від жодного з присутніх не було. Всі одностайно підтримали.
Враховуючи вищевикладене, я Білан Тарас Богданович , голова ТОГО «Тернопільські підсумки», волонтер Складу допомоги воїнам АТО (46011, М.Тернопіль , вул.Ак.Дністрянського 10), нагороджений двома медалями за заслуги перед Збройними Силами , офіційно повідомляю: я іду на вибори.
Прошу всіх повідомити сьогодні – завтра про заперечення, що до моєї кандидатури. Що б потім не було заказних статей та обливання брудом.
Є заперечення , прошу викласти. Не має, заперечень, прошу підтримати.

Любіть Тернопіль!
Тримайте порох сухим!
З повагою,
Тарас Білан

У складах сільських та селищних ТВК домінують представники певних політичних партій

Сергій Надал і нові лавки до виборів (відео)