111

11377240_1090984010917420_3208810035942462813_nСхоже, найбільші тернопільські корупціонери Надал і Камінський знайшли такі суми, що і в столиці не встояли. Як відомо, заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського впіймали з хабарем у 217 тисяч гривень. В суді стало відомо, що заступник мера визнав свою провину. Точніше, він це підтвердив у мировій угоді з прокуратурою.

І замість того, щоб посадити паскуду-бюрократа, інша паскуда в мантії присудила йому 25 тисяч гривень штрафу.

Такий вирок – це діагноз правоохоронній системі, якою керують міністр МВС Аваков і генпрокурор Шокін.

Навіть на бабло Цимбалюка-старшого, знайшлось ще більше міськрадівсько-дерибанське на сесіях, яке зуміло відкупитися.

Очікуємо, як за рік-два розбудуються слідчі з прокуратури, які вели цю справу і суддя, який приймав рішення.

Ну і ця справа демонструє, що Сергій Надал ні перед чим не зупиниться, лиш би посісти вдруге крісло мера Тернополя.

***

З користувачами Фейсбук поділилась роздумами Олена Степанова:

Прокурор Тернопільської області не передав наші вимоги ГПУ. Охрєнєть уклали угоду. Цікаво скільки це коштує?

Ну маємо прецендент. Берем хабар. Платимо прокурору, укладаємо угоду, сплачуємо штраф по максимуму 25550 грн. І вуаля

***

Таки так.. У нас самий “гуманний” суд в світі, але чомусь не до всіх а до обраних. Суддя затвердив мирову угоду. І до лампочки що, як у обвинувальному акті так і в мировій угоді вказана земельна ділянка якої не існує, і до лампочки, що в день коли була затверджена мирова угода, а затверджена вона була 23 вересня 2015 року у приміщенні ГПУ, було призначено судове засідання у справі камінського. Швидко ж він добрався до Києва. Я все більше і більше втрачаю віру у будь яке правосуддя. І зрештою суддя міг би відмовити в затвердженні угоди хоча б з підстав що укладення угоди суперечить інтересам суспільства. (п.2 ч. 7 ст. 474 КПК УКраїни.

***

Ой, ще забула сказати. Захисники Камінського вважають, що вимоги громадських організацій щодо повернення обвинувального акту та зміни останнього прокуратурою – тиск на суд. А ще виявляється, п. Камінський має багато грамот та ордени, що на його думку є пом”якшуючою обставиною.

***

І так, що маємо по факту. 25500 штрафу – не проблема для п.Камінського сплатити. Повернути 85000 грн, які не були вилучені – також не проблема.Вирок вступить в законну силу і йому повернуть заставу. Ще й залишиться 12000 грн. З моменту сплати штрафу через рік буде вважатися несудимим. Заборони займати посади немає. Бавимося в дурника далі.

Чому не посадили заступника мера Тернополя Камінського за грати за хабар?

View Results

Loading ... Loading ...

1 comment

  1. Катя

    просто не було доказів його вини..бо справа була шита білими нитками. Тому комедія закінчилась. Але місія виконана : аваков і геращенко попіарились які вони великі борці з корупцією. А що не довели почате до кінця то ніякого не цікавить. Головне була картинка в травні по всіх ЗМІ. А чим закінчилась справа то вже діло друге ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.