У Тернополі святкуватимуть День батька

Поділитися

5c6164c4-340a-4baa-a332-83338ca59f91-vision600х270До дня Батька та святкування третьої річниці від заснування консультаційного Центру (ГО) «Колиска життя», запрошуємо тернополян долучатись до наших заходів.

В рамках святкувань:

19 вересня о 10.30- семінар для наречених на тему «Життя як Дар»,
у катехитичному класі Архикатедрального Собору УГКЦ,
Лектор: Марія Хомів, психотерапевт

О 11.30- зустріч мамусь, татусів та усіх бажаючих на алеї гідропарку, там де висаджено 9 дерев Колиски життя . Прикрашання дерев.

20 вересня з 12.30-14.00, біля Архикатедрального Собору УГКЦ,
Привернення уваги тернополян до теми відповідального батьківства , адже батько- герой щоденності, охоронець сім’ї та плече підтримки. Так гідно бути батьком та берегти і боронити життя.

А також, на протязі тижня, лекції на тему збереження життя та щасливого батьківства,
у «Школі щасливого материнства св.Анни», вул. Федьковича 16, та у жіночих консультаціях міста.
Лектори: Іванна Наконечна , акушер-гінеколог, та Людмила Богуцька, психолог.

З 2 по 14 вересня триває на родинному форумі «Сімейка» чудовий фотоконкурс, в якому ви можете взяти участь і поділитись однією із світлин з вашого дитинства або юності, на якій зображені ви з вашим татусем. Переможці отримають для своїх чоловіків або татусів подарунки ручної роботи від майстрині handmade Ірини Абрам’юк. Деталі за посиланням: http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=116&t=10835
Організатори заходів: консультаційний центр руху за життя “Колиска життя”, проект Карітас”Школа щасливого материнства св.Анни, ГО “Центр щасливого Батьківства та Материнства”, Архикатедральний Собор УГКЦ, мамусі форуму http://www.mamusi.org.ua;

Звідки гроші в бюджеті Тернополя?

Гроші з мобільного рахунку Київстар тепер можна отримати у відділеннях Нової Пошти