111

mVI9ONMs9BA Армії вже не потрібно допомагати? Голова Збаразької РДА Качка А. Я., мабуть, такої думки. Адже як ще можна пояснити той факт, що 55 тис. грн. які він зібрав з фермерів на ремонт УРАЛа просто пропали???Давайте прослідкуємо хід подій. Літом Качка почав збирати ( і особисто, і через начальника управління сільського господарства) з аграріїв кошти нібито на ремонт вантажного автомобіля УРАЛ. Гроші фермери здали. Загальна сума склала 55 тис. грн. Чудово!Тепер можна відремонтувати авто. Але Качка ввів усіх в оману. Точніше, мабуть, просто привласнив ці кошти, адже немає ні УРАЛа, ні грошей. Качка не може пояснити де машина або гроші. Може ми просто наговорюємо на нього? Може він потратив їх всетаки на ремонт авто? Можливо.Але хіба що свого авто. Цікава ситуація виходить: гроші, які фермери здавали на війну – щезли,натомість Качка в соцмережах викладає фото на якому красується на фоні Кремля, перший заступник Качки Головатюк – взагалі з фальшим військовим квитком. Це не голова райдержадміністрації, а просто саботажник якийсь.Де правоохоронні органи? Де контррозвідка??? І щоб не бути голослівним, довожу до відома жителів району, що, наприклад, Грегоращук Б. Л. дав 4 300 грн, Ванькевич С. І. ( Євішовіце с. Шимківці) – 6 000 грн і так далі. Тому прошу всіх – звертайтесь до пана Качки особисто, по телефону, через звернення, інтернет аби віддав гроші за призначенням – на АТО!!! Чекаємо на звіт про використання цих грошей! Якщо витратили їх, то підіть і візьміть кредит, але гроші віддайте! Не будьте злодієм! Хлопці на передовій чекають на машину! і пам”ятайте – вони скоро повернуться…

Антиполітичний Збараж

У Збаражі постелили “золоту” бруківку по 1000 гривень за квадратний метр

***

Сто днів правління Качки на Збаражчині

***

Керівник Збаразького району займався бізнесом крадених мобілок, а його перший заступник має фальшивий військовий квиток?

2 comments

 1. Саша

  Правоохоронні органи такими “дрібницями”, як злочини, немають часу займатись, вони проводят в низах реформи, а в верхах стараються як можна більше ще вркасти пока їх не повиганяли. Так що посадовці спокійно можуть красти і брати хабарі. А на людей, на учасників АТО, їм всім наплювати. Люди потрібні будуть, коли прийде час голосувати і то можна сфальсифікувати вибори, для цьогож і поставили ручних начальників міліції. Так що люди добрі робіть висновки. Слава Україні !

 2. Петро Н.

  Чому тут дивуватися?
  За часів Майдану “корєш” Качки і Полікровського Юра Дмитришин взяв і забув повернути(тобто вкрав) у ” Штабі Національного Супротиву” 16 000 грн.
  А тепер коли вони при “кориті” та при владі,що їм і хто мішає “дєрєбанити” гроші громади?
  Якщо ми з вами підтримаєм таких “патріотів” на виборах,то суми, яких не дорахується громада, будуть з не 3-ма нулями,а з набагато більшими!
  Просто людину,яка вкрала хоч один раз,не спинить ні Совість,ні Віра,ні Сором( в таких людей всього цього вже не має).
  СЛАВА УКРАЇНІ!
  ГАНЬБА злодіям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.