agitprom nadala2Хто лишень не закликає у Тернополі голосувати за мера Сергія Надала – від малого – до старого, матері з дітьми на руках, неосвічені студентки, яких працевлаштувала партія “Свобода”, працівники комунальних закладів, яких ще не вигнали з роботи тягнибоківці і т.п.

agitprom nadalaЧиновницька братія з міської ради боїться навіть в гостях у родини сміятись з анекдотичних ситуацій, в які потрапляє мер. Не піарить мера хіба коханка, яка регулярно отримує зарплату, не ходячи на роботу в комунальне підприємство міської ради.

АГІТАЦІЯ НЕ ЗА НАДАЛА, А ЗА ТРУСИ

АГІТАЦІЯ НЕ ЗА НАДАЛА, А ЗА ТРУСИ

Не люблять у побожному Тернополі сексуальних скандалів. Після того, як мер В’ячеслав Негода попікся на любовній історії, жоден мер не дозволяв собі виставляти на показ пікантні подробиці чи відверто нехтувати громадською думкою.

Проте, політтехнологи Сергія Надала вирішили заручитись підтримкою й любителів полунички. На одному з біг-бордів “голосувати за Надала” агітує нібито лікар Тетяна Пискливець. agitprom nadala9Проте, любителі гламуру знають цю агітаторку зовсім в іншому образі, який відверто демонструє служниця Ескулапа в instagram та інших соцмережах під ніком tatochka_chehova.

Що цікаво, політичну агітацію дівчини не сприйняло чимало її френдів. Воно й зрозуміло )))

 

***

 

agitprom nadala6
agitprom nadala7

НАЙПАТРІОТИЧНІШИЙ ПОСТ АГІТАТОРКИ НАДАЛА )))))

НАЙПАТРІОТИЧНІШИЙ ПОСТ АГІТАТОРКИ НАДАЛА )))))

ЗА НАДАЛА ЗАКЛИКАЄ ГОЛОСУВАТИ НЕ МЕДИЧНИЙ ФАХІВЕЦЬ З ДОСВІДОМ, А ЦЬОГОРІЧНА ВИПУСКНИЦЯ

ЗА НАДАЛА ЗАКЛИКАЄ ГОЛОСУВАТИ НЕ МЕДИЧНИЙ ФАХІВЕЦЬ З ДОСВІДОМ, А ЦЬОГОРІЧНА ВИПУСКНИЦЯ

agitprom nadala11

4 comments

 1. Tetiana

  Сьогодні зранку мене, чесно кажучи, шокувала стаття на сайті тернопільських новин provse.te.ua. Автор, “порившись” в моєму інтаграмі, опублікував фото, підписавши, звичайно ж, своїми провокативними коментарями. Не могла не зреагувати на дану статтю, тому хочу звернутись до автора з такими словами: “Шановний пане Н..! Перед тим, як писати про людину, варто, на мою думку, більше дізнатись про неї, а не переписувати підписані під фотографіями коментарі! Звичайно ж, багато з моїх френдів (цитую ваші слова) не підтримали мою політичну агітацію. Це їх право, а я не боюсь говорити про свій вибір на повний голос! Які тільки слова не звучали в статті в мою сторону: любителька полунички, “нібито” лікар, цьогорічна випускниця без практики, любителька віскі і т.д…. прочитавши це, засміялась???, чесно кажучи) ну, що ж, “прокоментую” і я вашу статтю. По-перше, медичний університет я закінчила не цього року, а 2 роки назад, фото в інстаграмі мого другого диплома, диплома магістра, який здобувається під час проходження інтернатури після написання науково-дослідної роботи! Так що лікарська практика в мене таки є) по-друге, я закінчила модельну школу, беру участь у показах (в тому числі і білизни) та конкурсах краси, займаюсь спортом та йогою, викладаю дієтологію та сама харчуюся раціонально, і те, як я виглядаю, моя заслуга. А заздрість завжди залишиться заздрістю))) краще за той час, коли писали статтю, ви б у зал сходили потренуватися…) По-третє, я, як і більшість сучасної молоді, веду активний спосіб життя – спілкуюсь з друзями; фото з коментарем “любителька віскі” абсолютно абсурдне! Чи, можливо, ми маємо пити “пальону водку”?? взагалі, якщо ви не орієнтуєтесь в житті сучасної молоді, я вам скажу “по секрету”, що Ми багато часу проводимо в соціальних мережах – фейсбук, інстаграм, контакти і т.д. – і я, як і більшість, не боюсь виставляти фото із життя на своїх сторінках) ми рухаємось вперед – новітні технології, новітні захоплення – було б дивним, якби вечорами переглядали мильні серіали по телевізору) живе спілкування – ось рушійна сила розвитку особистості!!! Я людина багатогранна. Так, я лікар! Так, я люблю спорт і слідкую за своїм зовнішнім виглядом! Так, я модель і веду активний спосіб життя! І Так, я голосую за Надала! І можу це голосно сказати і Вам у очі, як і відкрити доступ до своїх сторінок в соцмережах!!! А в кінці додам – перспектива розвитку нашого міста саме в сьогоднішньому мері – робив, робить і буде робити багато для тернополян і Тернополя! А голосувати чи ні, в кожного своє право вибору!!!!


  1. Author
   Борис

   Наше право – поінформувати що то за клоуни агітують за Надала .. що ми і робимо

 2. 123

  це реально клоуни агітують за надала,проджажні люди,ви подивіться скільки він земель спродав і скільки заробив,скільки вкрав і що міг зробити але не зробив,а зараз перед самими виборами показово щось робить за наші ж гроші,а люди ведуть,та і правильно за ту дівчину написали,продалась як і багато інших хто висить на дошках оголошень від надала

Напишіть відгук