Сьогодні день народження в коханки мера

Поділитися

otpuskЯк повідомили “Про все” з достовірних джерел, сьогодні міський голова Тернополя буде мати приємні клопоти. У його коханки день народження. Тому, стверджують наші інформатори, мер буде трішки зайнятий.

– Чоловіки-колеги прикриють мера, а жінки-співробітниці поставляться з розумінням, бо не кожній ж пощастило з таким уважним закоханим чиновником №1 у Тернополі,- піджартовують над главою файного міста однопартійці.

За чемну і скромну поведінку коханка заслужила довіру в мера.

Працівники міськради спостерігали сьогодні вранці, як мер розпорядився купити найліпшу корзину квітів. Проте, якийсь дрібний клерк був не в курсі кому її вручатимуть і  притарабанив у мерію патріотичну синьо-жовту композицію. За пів години корзина була змінена на “комуняцьку” – червону тисячу троянд за 4 тисячі гривень.

Симпатія мера, розповідають заздрісні чиновниці, сьогодні вже не працює в комунальному закладі міської ради, а виховує дитя. Чи це “їхнє спільне щастя”, чи дівчина самостійно десь “наскучала” – невідомо. Принаймні, щасливого мера з коляскою в жодному парку не зустрічали.

З іншого боку – як тут погуляєш, якщо чи не кожне кафе та палатку контролює дружина мера.

Як відомо, чиновник №1 минулих літ В’ячеслав Негода “спалився” саме на молодій кралі. Під завісу другої каденції він завів роман з молодою секретаркою. Коли про це дізналась дружина – скандал був на все місто. Більше того, розлючена дружина навіть пікетувала Негоду під міською радою. Як наслідок, тернополянки не підтримали Негоду на третій термін і він зайняв аж 4 місце.

Саме через такий сумний досвід  попередника з 90-х років минулого століття, нинішній мер дозволяє собі все із землею, комунальним майном, але “обліко морале” намагається підтримувати найвищого гатунку.

Що подарував мер – золото, туристичну путівку, гроші чи норкову шубу – повідомимо згодом. Принаймні, на такі подарунки очікувала “закохана”.

Олеся Зима, спеціально для “Про все”

 

На Тернопільщині зафіксовані перші зіпсовані білборди з політичною рекламою (фото)

Ігор Вонс постояв з губернатором (фото)