beregany2Вчора міський голова Бережан Володимир Музичка “ощасливив” бережанців тим, що йому сподобалось сидіти в кріслі мера цього містечка і він хоче ще. Чи хочуть того місцеві мешканці політик не питав. Більше того, навіть не захотів відповісти на питання бережанцям, які користуються соцмежарами і вичитали “радісну звістку” від “першопристольного Музички”. Звісно, якби питання ставила Юлія Тимошенко чи Василь Деревляний, то пан-мер стелився, а так “чого перед холопами звітувати” ?

Діючий голова Бережан Володимир музичка вирішив відмовчатись щодо питань хабарів, які досі беруть і того, що ж він особисто зробив, щоб змінити ситуацію на краще, як виконав свою попередню виборчу програму…

12049111_928098203928450_5726758435220225643_n

beregany3

4 comments

 1. Кум

  най Бог Бороне і заступе від нього . “Володя – шісь лавочок”. шість лавочок встановив за місяць до виборів. от вся його робота!

  1. Olga

   КУме, а Ви на чиє замовлення пишете коментарі?Хоч раз в Бережанах були?

 2. Olga

  Що за брєдова і замовна стаття? То Захарків вирішив таким чином використати чорний піар?Дурний журналуга таке писав, треба почитати коментарі нижче і приїхати в Бережани та подивитися, що у місті зроблено. А косентар від КУМА однозначно заслуга Захарківа!!! Музичка порядний чоловік, який дуже багато чого зробив для міста, і достойнішого мера місто ще не мало.

Напишіть відгук