111

Мешканці Козови на Тернопільщині звернулися до «Народного контролю» зі скаргою на бездіяльність місцевих комунальників. Люди розповіли: ще чотири місяці на вул. Грушевського у центрі Козови розрили дорогу. Траншеї на півкілометра і досі не засипали.

Через розриті труби на вулиці люди постійно потерпають від перебоїв у подачі води. Окрім того, місцеві школярі змушені ходити на навчання між ямами та ровами.

Місцевий мешканець Анатолій наголосив: реконструкція водогону триває вже чотири місяці, але:

«Зверніть увагу, на вулиці нема жодного працівника!», – обурився чоловік.

Після кількагодинного пошуку журналісти таки знайшли одного працівника. Він визнав: із роботою не поспішають. Мовляв, «працюємо, коли посилають».

Голова Козівської районної організації «Громадського руху «Народний контроль» Алла Улішак разом із журналістами вимагала пояснення такої бездіяльності в селищній раді і безпосередньо у комунальному підприємстві, що проводить ремонтні роботи.

Секретар Козівської селищної ради Ігор Скобляк пояснив активістам, що «системі водогону понад 50 років. Трубопровід – чавунний, що є причиною проривів». Водночас чиновник запевнив, що селищна рада зацікавлена, щоб водогін збудувала якомога швидше.

У комунальному підприємстві стверджують, що роботи затягнулись через те, що замінюють не лише центральний водопровід, як закладено в проекті, а й переключення до кожного будинку. Обіцяють завершити роботи до кінця жовтня.

Після втручання «Народного контролю» інтенсивність робіт справді зросла.

Алла Улішак відзначила: «Виїзд журналістів та активістів «Народного контролю» уже дав результат: група комунгоспу запрацювала! Тепер мешканці Козови мають більше шансів на швидке вирішення проблеми.
Козівська районна організація «Громадського руху «Народний контроль» триматимуть на контролі цей процес».Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.