Юнакові – 23 роки, до виборів працював економістом на Тернопільському комбінаті з виробництва шляхово-будівельних матеріалів. Закінчив Тернопільський національний економічний університет (бакалавр у галузі права, магістр – з маркетингу). За програмою Європейського Союзу «Еразмуз» вивчав економіку у Познанському економічному університеті (2012-2013 рр.).
Передвиборча кампанія для Іллі не була простою. 22 жовтня представники сільської виборчої комісії, отримавши виборчі бюлетені, що надійшли з ТВК, виявили, що в бюлетені з виборів селищного голови допущена помилка в особистих даних Костюка. Хоч помилка могла видатися суто технічною, у разі перемоги Іллі, вибори могли би бути визнані недійсними. На вимогу представників «Народного контролю» територіальна комісія прийняла рішення про передрук бюлетенів. Бланки для голосування надрукували напередодні виборів.
На виборах за Іллю проголосували 735 односельчан. «За мене віддали голоси, по-перше, молодь, друзі, знайомі, люди, які знають і поважають нашу родину, а по-друге – ті мешканці селища Велика Березовиця, які розчаровані діями представників діючої влади, обурені неконтрольованим «дерибаном» землі, байдужістю чиновників до проблем розвитку селищної інфраструктури. Велика Березовиця за своєю природою є найошатнішим і найпривабливішим передмістям Тернополя і повинна стати таким же за рівнем життя усіх її мешканців», – наголосив Ілля Костюк.

12187945_884544391631573_4645034577799242446_n

1 comment

  1. ганна придушана

    Можна подумати, що в1н щось зможе зробити. Що за дитяч1 спод1ванки у людей – просто не розум1ю. Хто йому дасть керувати по справедливот1? Та його просто п1дведуть до каземату. якщо буде гнути свое. або вб”ють. Земля там близько м1ста, користуеться попитом, Не будьте на1вними. люди, комун1зм в окремому сел1 не побудуеш. Хлопця пожал1йте – йому ще жити 1 жити.

Напишіть відгук