Перемога Іллі Костюка на виборах селищного голови Великої Березовиці стала сенсацією місцевих виборів на Тернопільщині

Поділитися

Юнакові – 23 роки, до виборів працював економістом на Тернопільському комбінаті з виробництва шляхово-будівельних матеріалів. Закінчив Тернопільський національний економічний університет (бакалавр у галузі права, магістр – з маркетингу). За програмою Європейського Союзу «Еразмуз» вивчав економіку у Познанському економічному університеті (2012-2013 рр.).
Передвиборча кампанія для Іллі не була простою. 22 жовтня представники сільської виборчої комісії, отримавши виборчі бюлетені, що надійшли з ТВК, виявили, що в бюлетені з виборів селищного голови допущена помилка в особистих даних Костюка. Хоч помилка могла видатися суто технічною, у разі перемоги Іллі, вибори могли би бути визнані недійсними. На вимогу представників «Народного контролю» територіальна комісія прийняла рішення про передрук бюлетенів. Бланки для голосування надрукували напередодні виборів.
На виборах за Іллю проголосували 735 односельчан. «За мене віддали голоси, по-перше, молодь, друзі, знайомі, люди, які знають і поважають нашу родину, а по-друге – ті мешканці селища Велика Березовиця, які розчаровані діями представників діючої влади, обурені неконтрольованим «дерибаном» землі, байдужістю чиновників до проблем розвитку селищної інфраструктури. Велика Березовиця за своєю природою є найошатнішим і найпривабливішим передмістям Тернополя і повинна стати таким же за рівнем життя усіх її мешканців», – наголосив Ілля Костюк.

12187945_884544391631573_4645034577799242446_n

Скандал у Тернополі: копію ікони Холмської Божої Матері подають віруючим як оригінал

На Борщівщині відбувся захід пам’яті українських повстанців