Перші результати екзитполів показали сумну ситуацію з освітою і громадянською позицією тернополян. Точніше, відсутність і першої, і другої.

Тернопіль “відголосував”: повний місяць зійшов для підра*уїв, які підтвердять адальний вибір пенсіонерів… Виглядає так, що молодь у Тернополі, здобуваючи освіту у місцевих університетських бурсах, вміє лише вправно скакати, щоб доказувати не москальство..  Скакати, щоби пари прогуляти… Бо як писав класик – якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя…. як інакше пояснити 59% за ЗЛОДІЯ ????

12188982_10205151015275296_1142388746387330161_n

9 comments

 1. petros

  Я не вірю, що в Тернополі стільки божевільних.

 2. ганна придушана

  якщо ви не в1рте, то хто ж тод1 голосував? Я сама не можу в те пов1рити. Але вже н1чого не змiниш. Тут в деяких iнформацiях обурення наших землякiв. що Харкiв обрав Кернеса. Ви б дивилися на свое мiсто i на себе . а не на Харкiв i його жителiв. Харкiв велике красиве мiсто , а не обiрваний Тернопiль, де навiть голова мiста не може розiбратися з перевiзниками, котрi без перерви порушують всi якi тiльки е правила перевезення пасажирiв. Та того Надала тiльки за однi рожевi каштани треба було посадити у в”язницю та надовго. Не знаю, звичайно. як були б на його мiсцi iншi кандидати. але Надал – це не мер.. Але це ваш вибiр, шановнi. от i живiть.

  1. Місько

   Не шановна пані , я радий що більшість тернополян не такі придурки як ти. ВОНИ СКАЗАЛИ СВОЄ СЛОВО ЗА РОБОТУ НАДАЛА !!!!!!!!!!!!!!!

  2. Місько

   Ганю , хто тебе так придушанив , що з глузду зїхала ?

 3. Саша

  Кожен народ має таку владу на яку заслуговує. Цеж саме і стосується тернополян, мер Надал, який давно вже повинен відбувати термін покарання в колонії. Тепер зрозуміло , чому Тернопіль найгірше місто- обласний центр в Україні. Тернополяни не варті кращого бо вони самі такіж як Надал.

  1. Місько

   Сишок , ти далі своїх Задрипанців, куди небуть виїзжав ??????? Ну звичайно, ти “заслужив” Відня , Будапешта або Лозани. Давай вже вали з гидкого Тернополя. Стане вільніше дихати, а то смороду від тебе, трохи забагато.

   1. Леонід

    Місько, відхначаю ВАшу високу европейську культуру. ВІВАТ!

 4. Місько

  Розчарування, для кого? Для тих хто на різних сайтиках обмазував авном Свободу ? А коли дебіли не прийшли на вибори , то для тернополян це дуже добре.

 5. Саша

  Міську, тримайся моцно за піську і осторожно лижи Надалу зад щоб дирку не зализав, а то Надал незможе тоді сходити в туалет.

Напишіть відгук