111

MG_4457Вже не є новиною, що в команді міського голови Тернополя Сергія Надала працюють хабарники. Ще на початку каденції свободівця Надала на гарячому були двічі затримані керівники управління парків Тернополя. про це вже призабули краяни. А ось значно більшого резонансу набрала новина про затримання заступника міського голови Володимира Камінського. Чиновника арештували, але через якийсь час відпустили на волю. Камінський підписав угоду з прокуратурою, що визнає себе винним, а натомість прокурор не вимагав йому суворого покарання за гратами, а лише штраф 25 тисяч гривень. Більше того, Камінський навіть вийшов на роботу у міську раду. У звинуваченні правоохоронці йшлося, що Камінський вимагав хабар за вирішення земельних питань 200 тисяч гривень

Тернополяни були неприємно здивовані, що хабарника-чиновник, який визнав свою вину відпустили, хоч напередодні міністр МВС Аваков розповідав зовсім інші речі про суворе покарання для Камінського.

Після цього рейтинг Сергія Надала і партії “Свобода” обнулився. Високий він лише у проплачених соціологічних дослідження і рекламних статтях.

До редакції інтернет-газети “про все” потрапило відео, як заступник мера брав першу частину хабаря 85 тисяч гривень

Як арештовували за хабар заступника мера Тернополя (відео)

***1 comment

  1. Саша

    Так, Надала і його команду вже давно в Тернополі не поважають і не тільки їх а вбільшості і членів “Свободи”, які після Революції “Гідності” були при владі і нічого доброго для людей і країни не зробили. Ген. прокурор Махніцкий не вжив заходів щоб притягнути винних в рострілі мирних демонстрантів, але за декілька місяців ” царювання ” в ген. прокуратурі заробив собі на готель у Київі. Такийже спеціаліст був і міністер аграрник Швайка, і інші “Свободівці”. Згадайте в Тернополі “великого спеціаліста” Кайду, це все одне кобло, яке рветься до влади щоб нажитись за рахунок держави . Чесно вибори вони не можуть виграти, а до корита хочеться тому і ідуть на любі уловки. Але найбільше в цьому всьому виновата правохоронна система, яка абсолютно бездіє, не притягуютьт винних до відповідальності, а тільки роблять ” наїзди” і вирішують свої шкурні питання. Аваков вже ” пересадив” всіх корупціонерів-міністра МЧС і його заступника, яких показово затримували на засіданні каб. міну., заступника мера Тернополя і інших, а де кінцевий результат? Хабар 200000 гривень, а покарання 25000 гривень? А різниця, куда, в карман ? Така у нас “чесна”, “порядочна”, правохоронна система. Тому потрібно думати кого будемо вибирати в місцеві органи влади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.