Screenshot_101Це не навчання – американське Національне аерокосмічне агентство NASA попередило, що на Землі буде 15 днів повної темряви, яка розпочнеться 15 листопада і закінчиться 29 листопада 2015 року.

Астрономи з NASA заявили, що світ буде залишатися в повній темряві, починаючи з неділі, 15 листопада 2015 року о 3:00 ранку і закінчуючи понеділком, 30 листопада 2015 в 16:45. У листопаді цей процес буде викликаний астрономічною подією яка відбудеться між Венерою і Юпітером.
Чарльз Болден, глава НАСА, озвучив це в Білому домі, повідомляє Dekhnews.
Венера і Юпітер будуть задіяні в паралелізмі, будучи розділеними тільки на 1 градус.
Венера пройде на південному заході Юпітера і світитиме в 10 разів яскравіше, ніж Юпітер. Світло від Венери буде нагрівати гази на Юпітері й викличе відповідну реакцію.
Газоподібна реакція випустить безпрецедентну кількість водню в космос. Газоподібний водень буде вступати в контакт із земним Сонцем приблизно в 2:50 ранку. Кількість водню, що контактує з Сонцем, викличе потужний вибух на поверхні Сонця, температура збільшиться до 9000 градусів Кельвіна в одну мить.
Сонце буде намагатися припинити вибух шляхом збільшення випромінювання свого тепла.
Висока температура змусить Сонце потьмяніти до синюватого кольору.
Це буде тривати близько 14 днів, поки Сонце відновить свою нормальну температуру поверхні, повертаючи собі нормальний колір червоного гіганта.
Поки на Сонці буде проходити процес охолодження поверхні, світло від Сонця буде набагато тьмяніше.
Болден провів конференцію з адміністрацією Обами, щоб обговорити подальші деталі цієї події. За словами Болдена, “Ми не очікуємо якихось серйозних наслідків від затемнення. Не варто сильно переживати. Ця подія буде схоже на досвід Аляски в зимовий період”.

Напишіть відгук