Я запропонував формалізувати більшість, щоб вона взяла на себе всю повноту відповідальності. Мер звичайно несе відповідальність перед тернополянами , а які партії відповідають за владу в місті ???
Посади забрали -а формалізувати відповідальність, не хочуть, бояться!!!
Ми не голосували за виконком , через пропозицію мера призначити його попередніх заступників , які я переконаний, завдали серйозної шкоди місту.
Розумію, що ця влада дальше намірена дурити тернополян. Чи будуть так само зловживати своїм владним становищем – не думаю, не вийде. Розклад сил не той, який був у попередній каденції. Хоча на першому етапі, поки буде дружба Надала з порошенківцями місто перспективи мати не буде, адже призначені кадри на громаду працювати не вміють!!!
Петро Ландяк, лідер “Громадянської позиці” на Тернопільщині, депутат міської ради