Є більшість у міській раді: потрібно її формалізувати

Поділитися

Landyak1Фракції партії “Солідарність” Блоку Петра Порошенка” і партії “Свобода” (не дивно???) кулуарно створили більшість. Вони зайняли весь виконком, забрали керівництво всіх , крім однієї, депутатських комісій. Ми претендували очолити комісію по житлово-комунальних питаннях. Не дали нам такої можливості. Міський голова побоявся обрання мене на посаду голови цієї комісії , а порошенківці йому підіграли.

Я запропонував формалізувати більшість, щоб вона взяла на себе всю повноту відповідальності. Мер звичайно несе відповідальність перед тернополянами , а які партії відповідають за владу в місті ???
Посади забрали -а формалізувати відповідальність, не хочуть, бояться!!!

Ми не голосували за виконком , через пропозицію мера призначити його попередніх заступників , які я переконаний, завдали серйозної шкоди місту.

Розумію, що ця влада дальше намірена дурити тернополян. Чи будуть так само зловживати своїм владним становищем – не думаю, не вийде. Розклад сил не той, який був у попередній каденції. Хоча на першому етапі, поки буде дружба Надала з порошенківцями місто перспективи мати не буде, адже призначені кадри на громаду працювати не вміють!!!

Петро Ландяк, лідер “Громадянської позиці” на Тернопільщині, депутат міської ради

У “Правому Секторі” розкол: Ярош відмовився бути “весільним генералом”

Дві доби Тернопіль заливає фекаліями (фото, відео)