111

varnev16 січня 2015 року у Кременці відбулась народна люстрація: суддю Варневич, яка “прославилась” на всю Тернопільщину своїми рішеннями, кинули до сміттєвого баку. Акт оцінки діяльності судді зробили чимало громадських і політичних активістів. Вся патріотично налаштована Україна підтримала Кременеччину у такому кроці.
warНе минуло й року, як суддя Варневич, судиться і вимагає моральної компенсації 20 тисяч гривень в одного з активістів кременецького Майдану. І, схоже, правоохоронна система, яка “очуняла” після Революції Гідності, починає захищати своїх виродків з часів Януковича-Кучми.

Хоча того дня присутні правоохоронці підтримували кременчан і не вчиняли жодних дій, щоб заборонити люстрацію.

Як у Кременці суддів і прокурорів люстрували (фото)

***

25 червня у Кременці знову кинуть у сміттєві баки всіх продажних суддів і прокурорів?

***

Народна люстрація у Кременці: сміятись чи плакати?

***

 

3 comments

  1. ганна придушана

    Як би не була винна суддя в неправом1рному винесенн1 р1шення суду, все одно н1хто не мае права протягувати руки н1 до кого, нав1ть до вбивць. Ви бачили колись, щоб родич1 вбитого пртягували руки до вбивц1, незалежно в1д того, який вирок вин1с суд? 1.правильно зробила суддя, що подала на суд на виплату 1й компенсац11 за нанесення морально1 шкоди. А ваш патр1отиз – це не патр1отизм, а бандитизм самий справжн1й. А завтра мен1 не сподобаеться щось у вашому р1шенн1 1 я п1ду 1 вр1жу вам як сл1д чим-небудь. То як ви до цього в1днесетися? Ви не цивил1зован1 люди, а дикар1 17 стол1ття. Патр1оти долбан1.

  2. Саша

    Патріоти долбані- це ті ублюдки, котрі підтримують продажних суддів, котрі привикли жити при Януковичу не по законах, а за поняттями, це ті виродки котрі ненавидят Україну і її народ. В Кременці люди не захатіли терпіти і миритись з тим беззаконням яке там твориться і тому продажну суддю посадили в смітник, суддя яка приймає рішення не правомірні, а вирішує питання на користь того в кого більше грошей повинен сидіти не в суді а в смітнику. Це сталося тому, що влада бездіє і не захищає своїх громадян від продажних суддів. І чиновники повинні знати, що їх чикає якщо будуть зловживати владою, а не працювати на благо нашої держави і народу України. Це тільки початок людського гніву. СЛАВА УКРАЇНІ ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

  3. Тарас

    Там,де не діє закон,кожен чинить правосуддя сам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.