Телеканал “1+1” повинен припинити виробництво і телетрансляцію передачі “Інспектор Фреймут”

Поділитися

1447656734_106568“Розгляд цієї справи тривав цілий рік, хоча, на мій погляд, вона дуже проста”, – говорить директор юридичного департаменту Нового каналу Катерина Мороз. – Копіювання нашого сценарію і проекту очевидне. Судовий експерт встановив, що “Інспектор Фреймут” створений шляхом переробки сценарію і передачі “Ревізор”.

Захист права інтелектуальної власності Нового каналу тривало більше року. Суд першої інстанції заборонив телеканалу “1+1” використовувати сценарій і передачу “Ревізор” та використовувати, в тому числі шляхом телетрансляції, передачі “Інспектор Фреймут”. Проте потім апеляційний суд скасував це рішення. Що було оскаржене Новим каналом в касаційному суді, який відбувся 10 листопада.На думку Нового каналу, суд апеляційної інстанції невірно застосував норми матеріального права, а деякі норми права, які безпосередньо регулюють подібні правовідносини, взагалі не застосував.
“Рішення Вищого господарського суду відповідає закону, світовій та національній практиці, та й просто моральним нормам, нівелюючи плагіат. Тепер телеканал “1+1” повинен виконати рішення Господарського суду міста Києва і припинити використовувати сценарій і передачу “Ревізор”, виробництво і телетрансляцію передачі “Інспектор Фреймут”, а також виплатити Новому каналу компенсацію в розмірі 1 мільйон 218 тисяч гривень” – зазначає прес-служба Нового каналу.

star.korupciya.com

Как искать информацию в “Google”?

Імперська «гра» Кремля – кривавий хід в Парижі