Чоловік 20 листопада близько 16.00 на вулиці Руська, на мосту, почав обганяти інший транспорт, наражаючи пасажирів та учасників дорожнього руху на небезпеку.
Нагадаємо, дане порушення відзняли тернополяни та виклали у мережу інтернет.
Правоохоронці звертаються до всіх, якщо ви бачите порушення правил дорожнього руху, зафіксуйте його на відеокамеру або реєстратор та повідомте про це у найближчий пост поліції чи на лінію “102”. Винуватих правоохоронці притягуватимуть до відповідальності.
Сектор комунікації
Головного управління
Національної поліції
в Тернопільській області