На Бережанщині “перекрили” наркотрафік

Поділитися

nakrНаближалася перша година ночі 25 грудня. Працівники сектору з безпеки дорожнього руху Бережанського відділу головного управління Національної поліції в Тернопільській області несли службу по нагляду за дорожнім рухом в місті Бережани. Вони помітили поодинокий автомобіль «Таксі», що рухався до міста Бережани з ближнього до районного центру села. Про те, що саме автомобілі «таксі» та їх пасажири стають причетними до скоєння різного роду злочинів працівники поліції знали з власного досвіду. Саме тому виникла потреба у перевірці даного транспортного засобу та його пасажирів..

Підозра виявилась обгрунтованою, при поверхневому огляді в одного з пасажирів було вилучено поліетиленовий пакет, в якому знаходилася речовина рослинного походження схожа на подрібнену макову соломку вагою біля 500 грам.

Вилучену речовину направлено для проведення експертизи, як повідомив затриманий, 35-річний житель Тернополя, дану речовину він придбав в одному із сіл Бережанщини для власного вживання.

Це не одинокий випадок, коли правоохоронці Тернопільщини вилучають наркосировину. За всіма цими випадками – врятовані людські долі. Завдяки працівникам поліції цей небезпечний вантаж нікому не скалічить життя.

В Тернополі затримали автомобіль, який перебував у розшуку

Кримінал про наїзд на пішохода розкрито