111

PC050507Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між ДПтС України та Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини «Docudays UA», Збаразька виправна колонія управління ДПтС України в Тернопільській області (№63) співпрацює з громадською організацією «Молодіжним центром розвитку «МІСТ».
Сьогодні, 28 грудня 2015 року, в рамках проведення ХІІ міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA», представниками ГО «МІСТ» Мар’яною Гевко та Христиною Білою продемонстровано засудженим показ документального фільму: «Скрізь майдан». «Рокові події на майдані».
Це фільм про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні … Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану.
Засуджені жінки дивлячись фільм поринули не лише у зиму 2013‒2014 років, але й повністю занурились в сьогодення, яке проходить у кривавій війні, де немає ні початку, ні краю… На очах сльози, а вдома в Донецьку, Луганську діти, батьки, сім`ї…
По завершені перегляду даної стрічки, засуджені поділилися своїми враженнями, як з приводу фільму, так і особистими думками та переживаннями з власного досвіду.
Даний фільм не лише сприяє розвитку критичного мислення особистості, а й формує активну громадську позицію. Заставляє нас ставитись до людської гідності, як до найвищої цінності.
Тетяна Бутрин,
Старший інспектор з питань підготовки до звільнення
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області

PC050509 S1250018Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.