2Різдвяні свята – це той унікальний період, коли зникають усі бар’єри, що відділяють в нашому суспільстві багатих від бідних, здорових від хворих, сильних від слабких, літніх від молодих.
Існує гарна традиція – за родинним різдвяним столом залишати одне місце вільним – воно чекає на подорожуючого, чи загубленого, чи самотнього, чи бідного. Цього місця серед нас сьогодні потребують і заслуговують ті, хто не в змозі відчути повноту свята тому, що опинився, за волею долі, у складних життєвих обставинах.
На Зборівщині проживає 11 таких родин. Повірити у різдвяне диво їм допомогли Вікторія Яворська, Ірина Рудь та Петро Качор, розмістивши напередодні Різдва список дітей із кризових родин та їхні потреби на своїх персональних сторінках у мережі Facebook та запросивши долучитися до доброї справи усіх небайдужих.
Вже 5січня, зібравши продукти харчування, солодощі, миючі та засоби особистої гігієни, а також одяг, волонтери вирушили в дорогу. Волонтери, спільно з працівниками служби у справах дітей Зборівської райдержадміністрації і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді побували з подарунками в родинах сіл Озерна, Осташівці, Вільшанка, Оліїв, Лопушани, Гарбузів, Серетець, Манюки, Дітківці та Гаї Розтоцькі, що у Зборівському районі.
У ці святкові дні Різдва Христового, коли з Вифлеємської печери засяяло світло, нехай маленький Ісусик поверне сторицею добро тим, хто творить його своєму ближньому,а любов Божа та Його милосердя відкриють шлях до небесної радості.

Напишіть відгук