Подивіться на покидьків. Сьогодні тітушки, які рейдерять фабрику “Житомирські ласощі” напали на знімальну групу моєї колеги Оксани Трокоз. Поліція цьому ніяк не заважала. Коли ж Оксана запитала начальника поліції Житомирщини Рудика, як він може прокоментувати бездіяльність своїх підлеглих, той сказав, що журналістка заважає йому працювати. І порадив подзвонити на 102. Мерзотник, блін. Він там працює охоронцем, тітушок, напевне.
Згодом, Рудик передзвонив Оксані і порадив написати заяву про правопорушення. Вибачатись відмовився. Сказав, що так відповів, бо не почув її запитання і попросив не публікувати відео.
Шановна Khatia Dekanoidze, я раджу вашому підлеглому Рудику написати рапорт, скласти повноваження і йти працювати в “Українське товариство глухих”, якщо він не чує, коли до нього, як до правоохоронця звертаються по допомогу. Антон Геращенко сподіваємось від вас на оперативну реакцію, щоб цю проблему не довелося виносити на парламентський комітет свободи слова. Вікторія Сюмар, думаю, ця ситуація тебе зацікавить. Дякую всім за репост.

Дмитро Гнап

1 comment

  1. Саша

    Виганяти потрібно не тільки начальника поліції Рудика, а в першу чергу виганяти з роботи потрібно міністра Авакова,котрий абсолютно бездарно керує МВС. Бездарний міністр Аваков набрав собі такихже бездарних раднтків Геращенка, Шкіряка, Апостола, Стояна, Бахчиманжі та інших, котрі абсолютно нічого не розуміють в роботі поліції но рвуться до корита щоб можна було більше хапнути в свій карман. Втому що народ України не захищений належним чином в першу чергу винен Уряд країни, керівництво . Не тільки в одному Житомирі люди не захищені і не можуть в правохоронних органах знайти правовий захист, а бардак такий по всій Україні. Аваков з Яценюком свою бездарність прикривають так званими реформами. Де ці реформи ? В поліції ? Людям від цих реформ стало спокійніше жити ? Більше захищені ? Це не реформи, це дебілізм керівництва. Щоб проводити реформи в любій сфері потрібно хоть чуть-чуть мати уяву чим займаються спеціалісти цієї системи. Так називаєма поліцейська реформа це все лажа, котрою хочуть прикрити своє бездарне керівництво Аваков і його посібники. ГАНЬБА ! ! ! Прийде час і за цю “реформу” пртрібно буде відповідати перед народом. На всьо на що здатний Аваков, на що хватає в нього розуму, це кинути в опонента, який говорить правду в очі, стаканом з водою. Це рівень розумового розвитку міністра.

Напишіть відгук