pogodaЗа даними Укрінформу, до кінця січня в більшості областей України очікуються аномальні морози, в центральних областях очікується до 30 градусів морозу. Разом з тим, Синоптик “лякає” тернополян лише 30 січня, коли вночі температура опуститься до -21 градуса.

“Прогноз мінімальної температури на 24 січня, коли на північному сході України вже ми бачимо температуру нижче 20 градусів, це реально 20-25 градусів морозу. В інших регіонах від 11 до 20 градусів, дещо тепліше – в західних”, – сказав він.

За словами Кульбіди, зона з дуже низькими температурами продовжує рухатись на південний захід України. І таким чином уже на 28 січня вона охопить більшу частину України за винятком західних областей. Про це заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, повідомляє Укрінформ.

“Температура знизиться вже 28, 29, 30 і 31 січня у більшості регіонів до 20-25 градусів морозу. На північному сході і в деяких центральних областях, наприклад, у Полтавській і Дніпропетровській областях, ми очікуємо зниження до 25 і можливо навіть до 30 градусів морозу. Найтепліше в цей період буде на заході. Тобто дуже тривалий період дуже холодної аномалії, холодної погоди”, – підкреслив він.

Напишіть відгук