111

t-v-o-nachalnika-umvs-ukrajini-v-ternopilskij-oblasti-oleksandr-bogomol-prozvituvav-pered-gromadskistju-pro-robotu-militsiji-kraju-u-2014-rotsi-foto-76381-76381-0Тимчасово виконуючий обов’язки керівника тернопільської поліції Олександр Богомол о 15 годині в суботу вирішив поділитися роздумами щодо заступника-хабарника та інших негідників: ” За результатами роботи групи правоохоронців з НАБУ, СБУ та ВВБ МВС України в Тернопільській області затримано в порядку ст.208 КПК України один адвокат, двох поліцейських та двох прокурорів. Питання щодо підозри та обрання запобіжного заходу буде вирішуватись в м.Києві. У продовження теми боротьби з корупцією вчора ввечері працівниками СБУ, військової прокуратури та внутрішньої безпеки затримано двох працівників поліції, що вимагали у громадянина 1600 доларів США за закриття кримінального провадження.
Практично за тиждень результат:
– один адвокат,
– два прокурора,
– п’ять поліцейських.
Сьогодні по тривозі були підняті всі підрозділи поліції області та кожному працівнику знову ж таки в який раз доведено про недопущення проявів корупції, обстежено кожне робоче місце щодо наявності незаконних предметів.
Вважаю описані мною приклади будуть слугувати надійними профілактичними заходами та підтверджують серйозні наміри держави у боротьбі з корупцією.
Тож, готуємось до атестації…”,- підсумував у Фейсбуці пан Богомол.

1 comment

  1. Саша

    Це добре, що в Тернополі почали чистити прокуратуру і поліцію, але розпочинати боротьбу з корупцією потрібно з Київа. Потрібно проводити затримання корупціонерів на рівні Яценюка, Авакова, та інших високопосадовців, а то знову проводят компанію по “замилюванню” людям очей. Вся біда по корупції іде з верхів, “риба гниє з голови”, якби верхи не вимагали хабарів то низи менше б їх брала. Зверніть увагу на чудо, яке зветься реформа в МВС. поміняли назву з міліції на поліцію, набрали туда нових людей і в тому числі корупціонерів, повій, раніше судимих , і переконують що проводят реформи. При реформах потрібно міняти систему в першу чергу, а вже потім людей, і міняти людей потрібно з верху в низ т.є. спочатку потрібно поміняти міністра, його застіпників, начальників департаментів, начальників УВС і так до низу. А що робить Аваков, щоб люди не вимагали його відставки за бездарне керівеництво міністерством, він перевів усю увагу на своїх підлеглих, і кричить , бачити які вони погані а я білий і пушистий. Я роблю реформи, це ганьба а не реформи. За такі реформи судити потрібно. Всі грошові потоки ідуть з низу в верх, а призначення з верху в низ. Скажіть, хто за провал роботи в міліції-поліції покараний з високопосадовців, правильно ніхто. А за все це відповідає Аваков.
    Як можна брати на роботу в міліцію-поліцію наркоманів, повій, раніше судимих, це жах. Так є там частина дійсно порядочних людей, котрі пішли щоб змінити поліцію на краще, але , ще раз наголошую, що не рядовий поліцейський впливає на роботу поліції, а її керівники найвищих рангів, а там залишились старі крахобори і пока до них дойде черга то вони добре наживуться і навчать вже нових поліцекйських брати хабарі. Жалко тих порядочних людей, котрі повірили у реформи і пішли працювати в поліцію, ці порядочні розчаруються і підуть з поліції, а подонки залишуться там і будуть знову займатись поборами. Потрібно міняти систему, а вже потім людей. Але це не вигідно Авакову бо тоді першого кого потрібно поміняти так це його, від нього і вся біда в поліції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.