111

yacykovskyПрізвище депутата-радикала Яциковського відоме у вузьких партійних колах Тернопільщини. Це якщо говорити про “досягнення” політика. У Збаражі його особа викликає лише лайливо-бридливу реакцію в патріотичному середовищі. Загальновідомо, що Богдан Яциковський був в Партії Регіонів і грів свою дупу в кріслі першого заступника голови Збаразької райдержадміністрації. Хлопець нібито знає три іноземні мови, але по сьогоднішньому виступу у Тернопільській облраді можна подумати, що його випустили з лісу. Причому,  дуже дрімучого.

Богдан Яциковський запропонував  зняти у Тернополі пам’ятник Пушкіну. Спекульнувши темою війни. Зрозуміло, що облрада до зняття пам’ятників на території міста має такий стосунок, як Радикальна партія до чесних людей. Зрозуміло, що примітивна заява політика розрахована на примітивний “шароварний” електорат.

Зняти з постаменту класика російської літератури – це дати невірний сигнал прогресивній інтелігенції північної сусідки, яка не підтримує політику Кремля, оскільки бачить в українцях цивілізованих людей, які зробили свідомий вибір на користь гуманізму.

Зрозуміло, що Пушкін не був у Тернополі, але й Шевченко не був у Вашингтоні чи Парижі. Невже це аргумент для зняття?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Депутат Богдан Яциковський у 26-річному віці протирав штани на посаді начальника головне управління економіки у Львівській області та набирався “мудрості” у тодішнього губернатора-гаїшника Цимбалюка… Хоча, яка може бути мудрість у випусника “дурфаку”…

Після такого спічу в Тернопільській облраді заступнику голови з економічного розвитку та міжнародної діяльності у Державній комісії України по запасах корисних копалин Богдану Яциковському місце не в столичному кабінеті…

В Москві все ж стоїть великий пам’ятник Шевченку. Путіни з Януковичами проходять, а поети залишаються. Цей пам’ятник можна вміло використовувати у контрпропаганді (якби тільки Мінстець вмів і хотів це робити). Показувати в новинах пам’ятник Пушкіну в Тернополі і митарства української бібліотеки у Москві. І сто інших сюжетів. Тому не варто його тепер демонтовувати. А в майбутньому коли закінчиться війна – як вмрішить громада. До речі, незважаючи на криваву українсько-польську війну у 1918 -1919 роках, у Львові все ж стоїть памятник Міцкевичу. І це підтверджує високий клас львівян”,- пише у соцмережі відгук на ідею Яциковського Yury Pukalskyi

Чи потрібно демонтувати пам'ятник Пушкіну у Тернополі?

View Results

Loading ... Loading ...7 comments

 1. Анонім

  На свете нет опаснее напасти,чем идиот дорвавшийся до власти. Мабуть так написав би Пушкін про цю подію.

 2. Антон Колесник

  Ограниченный человечек , как и множество депутатов-дегенератов! Метлой поганой удалять таких ,, слуг народа” из парламента!

 3. Владислав

  Павич напринджує хвоста і хвастає – от де красота,
  Але здійсняючи цей задум – він світить дурень голим задом! (О.Хаям)

 4. ганна придушана

  рад1сно читати так1 коментар1. Просто вже не спод1валася, що у Тернопол1 ще залишилися адекватн1 люди. Це дуже добре. Може Бог дасть 1 у людей повернеться якась доброта та память про те. що жили вони зовс1м непогано в пор1внянн1 з тепер1шн1м часом.

 5. горняк

  коли пес не має що робити – то лиже всім відомо що, а цей дурко облизував дупи, як регіоналам, так і радикалам очманілий несе якусь маячню. Може пора цьому убогому дебілу визначити місце – а воно біля параші в Киданцях.

 6. горняк

  Вільно володіє українською, російською, англійською, шведською та німецькою мовами – це попередня реклама, а зараз вся ця байда звучить так : вільно володіє трьома іноземними мовами – деградує рагуль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.