Працівники поліції охорони не дали зловмиснику винести вкрадене з магазину

Поділитися

IMG_20160217_051911Інцидент трапився пізно ввечері. О третій годині ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Тернопільській області надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного об’єкту – магазину продуктів. Через кілька хвилин за адресою прибули співробітники поліції охорони.
На місці події поліцейські охорони затримали невідомого чоловіка, який намагалися винести з магазину продукти харчування, алкогольні напої, тютюнові вироби та побутову хімію на суму близько одинадцяти тисяч гривень. Затриманим виявився непрацюючий, раніше судимий 48-річний житель районного центру Тернопільщини.
Як з’ясувалося, нічний «покупець» проник до магазину шляхом пошкодження стіни. Проникши до магазину, чоловік заходився виносити необхідні йому товари на вулицю і складати біля магазину.
Коли за лічені хвилини на місце виклику прибула група реагування Управління поліції охорони, злодій вирішив рятуватися від відповідальності втечею. Проте, завдяки професійним діям поліцейських охорони вже за мить на його руках закрились кайданки.
IMG_20160217_042137(1)Дії зловмисника підпадають під ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, покаранням за такий злочин може бути позбавлення волі терміном до шести років.

У Тернополі капітально відремонтують проїзд від вулиці Будного до дитячого садочку

З маршрутки у Тернополі знову випала людина