Про корумпованість прокуратури Тернопільської області

Поділитися

10 лютого 2016 року за поданням Пилипович О. Відбулось засідання апеляційного суду між ним та Бендасюком І. Хто не пам’ятає – Пилипович наніс легкі тілесні Бендасюку І., що й було доведено та встановлено, а також винесена ухвала суддею Кременецького районного суду Білосевич Г. Адвокатом Пилипович О. була Сідорова І., дружина прокурора м. Тернопіль Сідорова В. Не зрозуміло на що понадіявшись, Сідорова І. вирішила, що в апеляційному суді виграє цю справу. Існує певна практика в таких питаннях – якщо обвинувачений подає апеляцію, то прокуратура (яка є на стороні обвинувачення) також подає апеляційну скаргу, в якій вимагає більш суворого покарання. Це й було зроблено і цього разу представником Кременецької місцевої прокуратури . Правда в останній момент Кременецька місцева прокуратура в особі прокурора Табачука чомусь відкликала свою касаційну скаргу. Винити в цьому прокурора Табачука — молоду, та здається порядну людину не варто, адже він лише виконує вказівки.Не є для нас важливим в цьому питанні те, чи замість 860 гр. штрафу Пилиповичу О присудять , наприклад 1000. Важливим є демонстрація корумпованості прокурорської системи. А от по відношенню до Свергуна В.М.( керівника Кременецької місцевої прокуратури) в цьому питанні виникає багато запитань. Він зайняв місце Гібського М., який завдяки нашої діяльності зараз їздить на роботу в м. Ланівці, Тернопільської обл. Поки що їздить — ми доведемо розпочату справу до логічного завершення. Випадок досить цікавий та не міг відбутись без втручання прокурора Сідорова В. Правда на стороні обвинувачення (Бендасюка І.) був прокурор Гулкевич – так, той самий, якому ми та інші ГО області допомогли піти з посади прокурора Тернопільської обл. Цього разу поводив себе достойно та виконував свої обов’язки.

Тому, шановна громадо, робіть елементарні висновки про роботу прокуратури Тернопільської обл.:
1. Прокурор Тернопільської обл. Мартинюк на особистому прийомі громадян в м. Кременець обіцяє подати рапорт на Генпрокуратуру про звільнення Гібського М. з посади. Рапорту не подає — очевидно отримавши щось від Гібського М., або діючи по принципу “своїх не здаю”
2. Очільник Кременецької місцевої прокуратури Свергун В.М. виявляється таким самим ……, як і його попередник Гібський М.
3. Адвокат Сідорова І. в своїй адвокатській діяльності користується впливом та “договорняками” використовуючи посаду свого чоловіка Сідорова В.
Так в чому ж полягала обіцяна реформа прокуратури? На який справедливий та чесний суд може розраховувати людина в цій країні?

Народна рада

 

Рулетка в онлайн казино. Секрет популярности в интернете

Як працюють депутати (відео)