У Довжанці впіймали злодіїв, які знищували пилораму за наказом голови колгоспу (відео)

Поділитися

На останній прес-конференції тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол на питання журналіста “інтернет-газети “Про все” щодо ситуації в Довжанці зумів лише сказати, що там ситуація розвивається роками. Чому поліція займала позицію спостерігача, а не стража законності стільки років – наразі невідомо. А тим часом місцеві мешканці  власними силами спиняють беззаконня.

У селі кажуть, що їхній “горе-керівник колгоспу” заправляв у свій час автомобілі міліції тернопільського району. Керівництво райвідділку вибилось в обласне начальство. І тепер вже не може відхрещуватися від злодійкуватого голови колгоспу, адже вони навіть на родинному весіллі спільно гуляли.

Вчора місцеві мешканці, проїжджаючи біля пилорами у Довжанці, почули як хтось розбиває там арматуру. У автомобілі селян була відеокамера. Вони вирішили подивитися, хто ж то їхнє пайове майно хоче хапнути. Виявилось, що це “нацюкові робітники”- Джус Михайло та Яцик Руслан. Офіційно оформленими у “голови колгоспу”, яке нині називається ПАП “Перемога” вони не працюють, але все село знає хто їм заробітну плату платить у конвертах.

Зловлені на гарячому  не хотіли сказати на камеру , хто їх послав. Казали лише, що їх на цю роботу направило начальство. Проте, пилорама вже не належить родині Нацюків, яка фактично обікрала селян Довжанки. З цього приводу є рішення суду першої інстанції. 25 лютого о 11 годині має відбутися засідання в Апеляційному суді. Це справа 15 мешканців Довжанки яким суд визначив за ними, як пайовикам, майно в натурі. “Прихватизатори” Нацюки розуміють, що суд  можуть програти, тому дали команду хоча б зняти обладнання  на металобрухт, які незаконно “хапнули” . Селяни дуже просять журналістів та громадських діячів завітати на судове засідання 25 лютого.

Після оприлюднення в пресі ситуації в Довжанці, поліція почала оперативно реагувати на виклики. Вчора найманці родини Нацюків були зафіксовані поліцією і мають давати пояснення. На думку людей, якщо вони покриватимуть тих, хто їх послав, то відповідатимуть за кримінальним кодексом як злодії.

 

 

Епідемія грипу завершилася: у жодній з областей рівень захворюваності не перевищує епідемічні пороги

“Арсенал” програв “Барселоні” 0:2, а “Ювентус” розійшовся миром з “Баварією” (відео)