Як тернополяни готуються до Дня закоханих

Поділитися

holidays saint valentines_day8 000 запитів за тиждень: як тернополяни готуються до Дня закоханих

Протягом другого тижня лютого Яндекс амурно лихоманить: щороку у ці дні тернополяни задають понад вісім тисяч пошукових запитів про день Святого Валентина. Це приблизно утричі більше, ніж за увесь рік від минулого Дня закоханих. Кількість запитів передбачувано сягає піку напередодні свята – 13 лютого. Причому 14-го числа активність користувачів падає приблизно у 10 разів – очевидно, більшість уже знайшла, чим вразити другу половинку.

Понад третина усіх пошукових запитів від мешканців Тернопільщини про день Святого Валентина стосується подарунків: [оригінальний подарунок на день святого валентина]. Причому кожен п’ятий із них – про handmade-сюрпризи, наприклад: [подарунок своїми руками на 14 лютого].

Судячи із запитів, дівчата удвічі частіше шукають подарунки для хлопців: [подарунок коханому на день святого валентина], ніж навпаки: [подарок на день влюбленных девушке]. Можливо, вони просто відповідальніші, тому роблять це активніше, або ж чоловіки вже знають, чим здивувати своїх коханих. Зрештою, у них є універсальний варіант: [день валентина квіти].

Про конкретні подарунки запитують у менш ніж 2% від загальної кількості запитів про це свято. До дня Святого Валентина тернополяни найчастіше шукають чашки, фоторамки і футболки. Хоча трапляються й оригінальніші сюрпризи:
[чи можна дарувати годинник хлопцеві на день валентина]
[фотографії фотографії як зробити статуетку на день валентина з глини]
[игрушки на день валентина своими руками]
[подарунок коханому на день святого валентина своїми руками книжечка]

Окрім подарунків, до дня Святого Валентина жителі Тернопільської області цікавляться розвагами. Кожен десятий запит – про сценарії, ігри, пісні, танці, наприклад: [веселі поседеньки на день валентина для веселої компанії], [романтическая музыка на 14 февраля], [игра на день валентина в школе]. Приблизно стільки ж цікавляться віршами та вітаннями: [маленькі віршики на день валентина], [поздравления с 14 февраля прикольные]. Далі за кількістю запитів – тематичні картинки, листівки, малюнки: [открытки с 14 февраля прикольные], [лучшие картинки на день валентина].

Користувачі з Тернопільщини також шукають у Яндексі рецепти святкових страв. Серед смаколиків передбачувано перемагають солодощі: [торт на день валентина фото], [день валентина з цукерок], [простые салаты на день валентина].

Щоб свято було якомога романтичнішим, тернополяни дбають і про відповідний антураж – шукають цікаві місця: [самбір поїздки у день валентина], [где провести вечер 14 февраля] – та стежать за прогнозом погоди: [прогноз погоди на 14 лютого]. Також користувачів турбує ефектний вигляд: [яку зачіску можна зробити самому на день валентина], [фото маникюр 14 февраля].

А ось які оригінальні та просто цікаві запити задали Яндексу мешканці Тернопільщини до Дня закоханих:
[скоро 14 февраля а я не купил подарок а нет у меня девушки]
[грустная валентинка]
[что подарить парню на 14 февраля если встречаемся всего день]

Цепная пила Вosch – почему стоит выбрать именно ее

Педагог з Тернополя потребує допомоги