Якими бачать українці стосунки чоловіка і жінки?

Поділитися

До Дня всіх закоханих, пропонуємо ознайомитися з баченням українців окремих аспектів стосунків чоловіків та жінок. Отже:
sex3• Третина чоловіків і тільки кожна п’ята жінка вважають, що «справжній чоловік не повинен показувати свої почуття». Тезу частіше поділяють люди середнього та старшого віку, як правило, одружені, частіше в селах, ніж у містах. Найбільш консервативним у даному питанні виявився Захід, де майже 40% респондентів погодились з тезою, що справжній чоловік не повинен показувати свої почуття; для прикладу, в Центрі та на Сході таких вдвічі менше. Більш відкриті у питанні вираження своїх почуттів люди з вищим рівнем освіти, молодь, люди, які перебувають у громадянському шлюбі та розлучені.
• Лише близько 20% чоловіків і жінок вважають, що «жінка не повинна проявляти сексуальну ініціативу». При цьому, одружені люди (або ті, хто мали досвід шлюбу в минулому) більше схильні підтримувати даний підхід порівняно з неодруженими людьми. Чим вищий рівень фінансового благополуччя людей, тим толерантніші вони до питань сексуальних стосунків. Цілком закономірно, що старші люди, будучи більш традиційними і консервативними у своїх переконаннях, схильні підтримувати дану гіпотезу більше, ніж люди молодого і середнього віку.
• 55% чоловіків та 49% жінок згодні з тим, що «для чоловіків секс більш важливий, ніж для жінок». При цьому, найбільше схильні до схвалення даної тези неодружені люди та ті, хто перебуває у громадянському шлюбі. При цьому особливої різниці у поглядах різних вікових груп не виявлено.
• Майже 60% жінок вважають, що «нічого поганого немає в тому, що дружина привертає до себе увагу інших чоловiкiв». При цьому, майже половина чоловіків погодились з даним твердженням.
• Водночас майже 60% чоловіків вважають, що «нічого поганого немає в тому, що чоловік звертає увагу на інших жінок, крім дружини». Жінки виявились значно критичнішими у своїх оцінках – лише 38% погодились з даним твердженням.
• Чим молодші респонденти, чим вища їхня освіта, тим ліберальніші їх погляди щодо допустимої свободи як жінок, так і чоловіків. Найбільш ліберальні погляди у парах, які перебувають у громадянському шлюбі. У селах значно консервативніші погляди з даного питання, ніж у містах, і це більш характерно для Західної та Центральної України.

Дослідження проведене Інформаційно-аналітичним центром «RATING Pro» за результатами національного опитування Соціологічної групи «Рейтинг». Протягом 1-6 жовтня 2015 року опитано 1800 респондентів. Помилка репрезентативності: не більше 2,4%.

gol

Скільки мільйонів марнує Тернопільщина на бюрократів?

Методы выигрыша в казино