0001-c35fe855-559d1024-2867-610cb51b121Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол сьогодні трохи невдало припаркувався на вулиці 15 квітня, неподалік “збаразького” КПП. На його напів порушення відразу відреагував поліцейський патруль. За словами пана Михайла, він спеціально створив двозначну ситуацію, щоб побачити поліцейських в роботі. Реакція поліцейських йому сподобалась: ввічливо, не зважаючи на ранг Апостола, йому зробили попередження, згідного правил. Цю ситуацію пан Михайло описав у Фейсбуці: “Такі терміни ,як правила дорожнього руху,правила зупинок ,місця стоянок та ін.в Тернополі останніми місяцями практично ніхто із водіїв не користувався.Раджу усім згадати всі ці речі. Сьогодні, майже до обіду , незамітно слідкував ,а правильніш любувався роботою нової патрульної поліціі.Впевнений,ці молоді люди заставлять змінюватися в кращу сторону усіх,хто цього ще не зрозумів.До речі: на моє “неправильне”паркування реакція була миттєва.Правда ,перший раз обійшлося попередженням. Іду в Київ з надзвичайно піднесеним настроєм”,- тішиться радник міністра внутрішніх справ.

12805738_992054160873276_276603039971793026_n

4 comments

 1. Саша

  Який з Апостола радник? Він хоть знає для чого була створена міліція, а тепер поліця? Чим повинні займатись поліцейські? Для Апостола головне бути біля корита. Спеціаліст широкого профеля. Але який міністр такі і радники, така і реформа.

 2. Віктор Закусов

  Ага тепер він буде розповідати що навмисне порушив правила дорожнього руху)))! Вони всі такі казки розпоаідають. Попався платии без різниці хто ти – хоть президент! Привіт тернопільцям з Херсону!!!

 3. ОВОД

  Сьогодення Гусятина
  Новини Гусятина
  Екологічному лиху-НІ
  Свободівський підряд
  Результативний піар
  Знову регіонали!
  Антимайдан 28.12.15
  Екологічному лиху – НІ!

  УВАГА ГУСЯТИНЦІ!

  Це стосується кожного!

  У Гусятині намагаються побудувати сміттєвий завод та звозити до нас відходи із всієї Тернопільської та межуючих областей!

  Без врахування думки Громади Гусятина, без проведення Громадських слухань, порушуючи Генеральний план забудови селища Гусятин, переважна більшість депутатів Гусятинської селищної ради на чолі з мером Михайлом Левицьким, 23 лютого 2016 року надали дозвіл на виготовлення плану детального планування території для забудови переробної лінії твердих побутових відходів для компанії «Tehnix». «Гості» хочуть переробляти сотні тонн сміття на добу, а з Гусятина вивозиться лише до п’яти. Де візьметься решта? Відповідь – із переповнених звалищ всього Тернопілля та інших областей. Під виглядом ввезення побутових відходів з інших населених пунктів будуть завозитися токсичні відходи, які потребують відповідних умов утилізації.

  Від пропозиції цієї компанії по такому «покращенню їхнього життя» вже відмовилися влада і жителі Херсонської та Полтавської областей.

  Справедливо кажуть, що «немає такого злочину, на який не пішов би капітал заради 300% наживи». «Ділки від сміття» хочуть отримувати свої надприбутки за рахунок знищення екології нашого краю, нашого здоров’я та майбутнього наших дітей! Місто-курорт, яким повинен стати повноцінно Гусятин, не може приймати сміття та токсичні відходи із всієї округи!!!

  «Вони» ПОЇДУТЬ, а Нам ТУТ ЖИТИ!

  Гусятин – чисте місто! НІ – «сміттєвому заводу»! Геть запроданців з мерії!

  Ініціативна група небайдужих громадян

 4. Богдан

  Якби були мізки і бажання керівників міста і області, Гусятин мав би стати Трускавцем №2. І санаторій був, і водолікарня працювала для оздоровлення не лише громадян України, а цілюща вода як текла самотьоком у р.Збруч, так і тече. Тепер в такому місті із оригінальною природою вирішили будувати сміттєпереробний завод. І ворогам такої бездумності не побажаєш.

Напишіть відгук